Palejas iela Jēkabpilī slīgst dubļos

Iela slīgst dubļos - izejot no daudzdzīvokļu mājas Palejas ielā, Jēkabpilī, ar tīriem apaviem nekur tālu nevar aiziet. Iedzīvotājiem pārvietošanās rada neērtības. Igors pirms iešanas kāpņu telpā mēģina kaut cik notīrīt zābakiem pieķērušos netīrumus.

Jēkabpilietis Igors saka: “Te jau varēja kaut ko savādāk taisīt un ātrāk, kaut pagaidām. Kā tagad uztaisīts te vispār, goda vārds, nepatīk.”

Palejas ielā pagājušā gada rudenī sākās pārbūves darbi. Līdz ziemas tehnoloģiskajam pārtraukumam būvnieki nepaspēja ieklāt šķembu segumu, tādēļ atkušņa ietekmē ielas stāvoklis kļuvis ļoti slikts. Tā kā būvnieki nekādas laipas nav salikuši, paši mājas iedzīvotāji izdomājuši risinājumu – gar mājas sienu, kur nav tik daudz dubļu, izvietojuši koka dēļus. Daudzi izvēlas šo ceļu, tādējādi izvairoties no dubļainās ielas šķērsošanas.

Būvdarbus Palejas ielā veic SIA “VIA”. Uzņēmuma projektu vadītājs Mārtiņš Miķelsons skaidro, ka iela arī ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma laikā regulāri tiekot uzturēta.

Mārtiņš Miķelsons: “Mēs būtībā veicām visu laiku periodisko uzturēšanu, planēšanas darbus un visu pārējo. Pasūtītājs regulāri apseko objektu, un pēc pasūtītāja norādījumiem mēs arī veicām visus šos darbus.”

Uzņēmumā uzsver, ka situācija pie konkrētās daudzdzīvokļu mājas tiks apsekota, un problēmas, par kurām sūdzas iedzīvotāji, tiek risinātas. Tomēr vienlaikus jāņem vērā, ka Palejas iela joprojām ir būvobjekts, ērtības būs tikai tad, kad objekts būs pabeigts un nodots ekspluatācijā. Būvdarbus uzņēmums plāno atsākt tad, kad būs tam atbilstoši laika apstākļi. Tas varētu būt aprīlī.