Pasaku vakari visu vecumu bērniem arī portālā retv.lv

Turpmāk katru otrdienas vakaru 19.00 portāla retv.lv raidījumu sadaļā "Pasakas" meklē jaunu stāstu visu vecumu bērniem. Pasakas lasa Raitis Zapackis.

"Pasakas" aizsākās līdz ar 2020.gada pavasara pandēmiju un ir nekomerciāls projekts. 2.aprīlī tika radīta Facebook lapa. Šajā laikā ir izveidojusies tieša, radoša sadarbība ar daudziem autoriem, pasakas ir guvušas plašu atsaucību medijos un pasaku mīļotāju sirdīs. Facebook lapas "Pasakas" sekotāju skaits sniedzas pāri 8000.

Pasaku ierunāšanā piedalījušās arī daudzas Latvijā zināmas personības. Līdz ar pandēmijas beigām, šādas sadarbības turpināsies. Ir realizēti vairāki interesanti projekti un priekšā daudz ieceru: lasījumu, koncertu, labdarības pasākumu, arī audio tverta izdošana. Pateicoties šim projektam, tā autors Raitis Zapackis ir apzinājies, cik liels spēks ir pasakām: "Sapņojiet un ļaujiet pasakām ienākt jūsu dzīvē, jo pasakām neviens nav par vecu!"

Raitis Zapackis ir 25 gadus darbojies TV vidē gan kā video montāžas režisors, skaņu režisors, aizkadra balss, gan ētera personība. Vairāk nekā 20 gadu ir ētera balss Latvijas Radio 3 "Klasika" ēterā, ir mūziķis, pasākumu un koncertu vadītājs.


Foto: Karīna Jurciņa