Piedalies konkursā ‘‘Lustīgai līgošanai!’’ un laimē svētku grozu

No 3. līdz 16. jūnijam kanāls ReTV aicina piedalīties konkursā - “Lustīgai līgošanai!’’ un laimēt vienu no pieciem vērtīgiem balvu komplektiem!

Katrā balvu komplektā būs iespējams atrast dzirkstošos kvasus no Valmiermuižas alus darītavas, pirts rituālu komplektu no ‘’Mājai un pirtij’’, gardie gaļas izstrādājumi Tavam svētku galdam no ‘’Rēzeknes Gaļas kombināta’’, mīkstas un spēcinošas rudzu maizes no Hanzas Maiznīcas, vitamīnu komplekss prātam un ķermenim no Swiss’Ovit , mutē kūstošu sieru produkciju no Rankas Piena, izturīgo firmas ‘’Stanley’’ termopudeli dzēriena temperatūras saglabāšanai no tavatelpa.lv , kvalitatīvas un veselīgas uzkodas no Maiznīcas Flora un kvalitatīva zivju produkcija no Brīvais Vilnis!


Konkursa noteikumi:

Konkurss norisināsies ReTV “Facebook” lapā no 3. līdz 16. jūnijam.

Pie ieraksta “Lustīgai līgošanai!” spied “Patīk’’ un atzīmē draugu, ar kuru vēlētos dalīties iegūtajā balvā. Jau 17. jūnijā izlozēsim PIECUS laimīgos uzvarētājus, kas saņems balvu grozus.

Balvas aicināsim saņemt no 18. jūnija līdz 21. jūnijam ReTV birojā, Purva ielā 12a, darba laikā no pl. 9.00 līdz 17.00. Balvu satura dēļ balvas netiks sūtītas un izņemšanas termiņš netiks pagarināts. Ar katru uzvarētāju sazināsimies individuāli un vienosimies par balvas saņemšanas laiku.

Facebook konkursu vari atrast spiežot ŠEIT.


ReTV konkursam “Lustīgai līgošanai! balvas ir sarūpējuši mūsu sadarbības partneri. Balvu komplektos varēs atrast šādas dāvanas:

Dzirkstošos kvasus no Valmiermuižas alus darītavas

“Valmiermuižas alus” rod spēku visā, ko dāvā auglīgā Latvijas zeme. Grauzdētas rupjmaizes smarža mijas ar ziemeļu rudzu grauda spēku, veidojot īpašu Latvijas garšu. Valmiermuižā pacietīgi dara dzīvo alu un kopj alus baudīšanas kultūru, lai, gluži kā sendienās, alus Jāņu galdā stāvētu goda vietā. “Valmiermuižas alus” saimnieks tic, ka dzīve ir jāsvin, tādēļ daudzveidīgās garšas veldzēs dzīves baudītājus, vasaras saulgriežus cildinot.

Plašāk: www.valmiermuiza.lv

 

Pirts rituālu komplektu no ‘’Mājai un pirtij’’

Noderīgas lietas mājai un pirtij! Plašs piedāvājuma klāsts, sākot ar pirts slotiņām, aromātiem, cepurēm un citām pirts lietām līdz pat Latvijas amatnieku darinātām lietām un aksesuāriem mājai.

Plašāk : www.majaiunpirtij.lv


Gardie gaļas izstrādājumi Tavam svētku galdam no ‘’Rēzeknes Gaļas kombināta’’

Vai esi gatavs baudīt garšīgākos gaļas produktus, kas tiek ražoti ar mīlestību un rūpību? Tad Rēzeknes Gaļas kombināts ir tieši tas, ko Tu meklē! Mēs izmantojam tikai labākās kvalitātes gaļu, ko piegādā uzticami un pieredzējuši audzētāji.

Vai esi gardēdis, kurš mīl izbaudīt sātīgas grildesiņas vai sulīgus šašlikus? Mūsu sortimentā atradīsi plašu izvēli savam piknikam: no svaigas gaļas, cepamcigāriem un cepamodziņām līdz krūtiņai un sulīgam, mutē kūstošam cūkgaļas steikam. RGK sortimentā katrs atradīs ko garšīgu!

Mūsu profesionālā komanda jau vairāk kā 20 gadus savas zināšanas, radošumu un dvēseli iegulda katrā ražošanas posmā, lai pircējiem dotu tikai labāko. Mēs rūpējamies par to, lai Tu saņemtu augstāko kvalitāti un apmierinātu visas savas garšas kārpiņas.

Izbaudi šīs vasaras garšas katrā kumosā!

Plašāk: www.rgk.lv

 

Mīkstas un spēcinošas rudzu maizes no Hanzas Maiznīcas

Kurš gan neizbauda svaigu, mīkstu un spēcinošu rudzu maizes šķēlīti?

AS Hanzas Maiznīcas Kuršu maizes – spēks un tradīcijas, ko iemieso leģendārais Kuršu zīmols. Hanzas maiznīcas Kuršu līnijas produkti būs lielisks pamats tavai maltītei un to dažādošanai, jo klasiskās rudzu maizes klaips tagad spēcināts ar vērtīgajiem pilngraudiem . Papildinot pilngraudu produktu klāstu, pircējiem tagad pieejama arī šķiedrvielām bagātā Kuršu pilngraudu formas maize.  

Uzzini, ko uztura speciālisti stāsta par pilngraudu jaudu Hanzas Maiznīcas kampaņā: https://pilngraudi.lv/

 

Spēcini savus Līgo ar Hanzas Maiznīcas Kuršu maizēm!

Plašāk: www.hm.lv


Vitamīnu komplekss prātam un ķermenim no Swiss’Ovit

Swiss'Ovit vitamīni ir daudzu gadu pieredzes un centības rūpes par savu veselību rezultāts. Mēs aicinām jūs pievienoties mums šajā aizraujošajā ceļojumā uz labāku labklājību un dzīves kvalitāti.Mēs vienmēr esam pievērsuši īpašu uzmanību mūsu produktu kvalitātei.

Mūsu Swiss'Ovit vitamīni nav izņēmums. Katrai kapsulai tiek veikta stingra kvalitātes kontrole, lai nodrošinātu tās efektivitāti un drošību.

Swiss'Ovit vitamīnu lietošana ir ieguldījums jūsu veselībā un labsajūtā. Mūsu produkti ir izstrādāti, ņemot vērā jūsu vitalitāti un enerģiju, palīdzot jums justies labāk un aktīvāk.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Plašāk: https://swissovit.com/lv

Mutē kūstošu sieru produkciju no Rankas Piena

Uzņēmums ‘’Rankas Piens’’ jau trīs gadu desmitus priecē ar savu plašo un gardo piena produktu sortimentu. Sākot ar jogurtiem, biezpienu, tortēm un beidzot ar dažādu garšu sieriem. Uzņēmums ir izslavēts kā lielākais ‘’Jāņu sieru’’ ražotājs Latvijā. Dodies uz tuvāko piemājas veikalu un meklē pēc ‘’Rankas Piena’’ garšas!


Izturīgo firmas ‘’Stanley’’ termopudeli dzēriena temperatūras saglabāšanai no tavatelpa.lv

Stanley zīmols ir pazīstams visā pasaulē jau vairāk nekā 110 gadus, tas ir uzticams piedzīvojumu un ceļojumu kompanjons! Laika gaitā pārbaudīta kvalitāte, stils un plaša modeļu daudzveidība padara Stanley par vienu no atpazīstamākajiem un pieprasītākajiem zīmoliem no paaudzes paaudzē.

Kam, ja ne Stanley var uzticēt savu dzērienu Jāņu naktī?

Jūsu iecienītākie dzērieni saglabās savu sākotnējo temperatūru visu Līgošanas laiku, kamēr tie atrodas Stanley pudelē!

Termopudele The Quick Flip ir izgatavota no nerūsējošā tērauda, aprīkota ar pogu ērtai atvēršanai, metālisku fiksatoru papildu aizsardzībai pret izlīšanu un rokturi, piestiprināšanai pie mugursomas. Saglabās dzērienus aukstus līdz 7 stundām, aukstus ar ledu līdz pat 30 stundām, un karstus līdz 5 stundām.

Tavatelpa.lv ir oficiālais Stanley pārstāvis Latvijā, katram Stanley produktam nodrošina 25 gadu garantiju!

Plašāk: https://www.tavatelpa.lv/stanley-2


Kvalitatīvas un veselīgas uzkodas no Maiznīcas Flora

Maiznīca Flora uzsākusi darbību jau tālajos 90-tajos, kad Ziemassvētkos galdā tika celts pirmais pašceptais baltmaizes kukulītis.

Mēs lepojamies ar mūsdienīgu ES līmenim atbilstošu ražotni, kurā ik gadu tiek saražotas ap 1000 tonnu produkcijas - maize, cepumi, piparkūkas un citi konditorejas izstrādājumi. Maiznīcas Floras produkcija ir iecienīta arī Vācijā, Norvēģijā, Zviedrijā un Lielbritānijā. Vērtības, kuras godājam ir daba, cilvēks un kvalitāte. Kvalitāte ikkatrā maizes klaipā un cepuma gabaliņā. Un attiecībās. Kvalitāte ik uz soļa, bez kompromisiem.

Plašāk: www.maiznica.lv

 

Kvalitatīva zivju produkcija no Brīvais Vilnis

Jaunākais produkts AS Brīvais vilnis sortimentā - apceptas brētliņas unagi mērcē. Unagi ir piesātinātas garšas mērce ar nelielu saldumu. Produkts piemērots gardēžiem un Āzijas virtuves cienītājiem, atzinīgi novērtēts izstādēs Dubaijā un Tokijā. Ir pieejams www.e-brivaisvilnis.lv, Rimi un veikalos Latvijā.

AS Brīvais vilnis internetveikalā par ražotāja cenām ir pieejams visplašākais produkcijas klāsts vienuviet, ko neatradīsiet tirdzniecības vietās Latvijā! Piegāde ar Omniva Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ir iekļauta cenā!

Plašāk: www.brivaisvilnis.lv