"Pizza Vending Machine" picu automātos šogad plāno investēt aptuveni vienu miljonu eiro

"Pizza Vending Machine", kas pārvalda zīmola "Let's Pizza" tirdzniecības vietas, picu automātos šogad plāno investēt aptuveni vienu miljonu eiro, aģentūrai LETA atklāja uzņēmuma valdes loceklis Valts Grīnbergs.

Vienas automatizētās picu cepšanas iekārtas uzstādīšana izmaksā aptuveni 27 000 līdz 30 000 eiro, un tuvākajā laikā plānots to skaitu Latvijā palielināt par 30. Patlaban uzņēmumam ir 15 picu automāti, no kuriem seši sākuši darbu.

"Let's Pizza" automāti pašlaik atrodas tikai Rīgā, taču tuvākajā laikā tos plānots izvietot arī citās Latvijas pilsētās.

Taujāts par uzņēmuma darbības pirmo gadu, Grīnbergs sacīja, ka "Pizza Vending Machine" pārstāv "Let's Pizza" franšīzi Baltijā, un pašlaik uzņēmums ved sarunas ar potenciālajiem parteriem par izejvielu izgatavošanu Latvijā. Tāpat "Let's Pizza" plāno paplašināt marketinga plānu un tirgu Skandināvijas valstīs.

"Domājam, ka tirdzniecības automātu skaits tuvākajos gados tikai pieaugs. To pierāda jau kafijas un citu dzērienu automātu izplatība, kā arī to spēja strādāt režīmā 24/7," piebilda Grīnbergs.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Pizza Vending Machine" reģistrēts 2021.gadā, un tā pamatkapitāls ir 6500 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Oļegs Koļada, kam pieder daļas arī tādos uzņēmumos kā SIA "Zivju gastro", SIA "Baltic Biogas Energy" un SIA "HOMEbase Global Ltd".


Foto: Freepik; ilustratīvs