Plūdu dēļ iespējama reģionālo autobusu kavēšanās

Plūdu dēļ šodien iespējama neliela reisu kavēšanās reģionālo autobusu maršrutos Ādažu novadā.

Kā liecina Autotransporta direkcijas sniegtā informācija, kavēšanās iespējama autobusiem maršrutos Rīga-Ādaži-Kadaga un Rīga-Ādaži-Podnieki-Garkalne,.

Vienlaikus VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) atgādina, ka atkušņa un lietus izraisīto plūdu dēļ satiksmei slēgts valsts vietējais autoceļš Baltezers-Āņi-Lapmeži (V50) posmā no krustojuma ar Kanāla ielu līdz krustojumam ar autoceļu Garklane-Ošlauki (V49).

Apbraukšana ir iespējama pa Tallinas šoseju (A1), Vidzemes šoseju (A2) un neapplūdušo autoceļa Baltezers-Āņi-Lapmeži (V50) posmu.

LVC aicina autovadītājus par izskalojumiem un applūdušiem autoceļu posmiem valsts ceļu tīklā, kā arī citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem informēt LVC.

Jau ziņots, ka šodien Ādažos, Nūrnieku ielā, ceļoties ūdens līmenim Gaujas upē, applūdusi privātmāju teritorija, tāpēc sākta iedzīvotāju evakuācija. Tāpat daļēji applūdis ir arī Strautkalnu ceļš, kas pašreiz tiek atbrīvots no ledus sanesuma.

Savukārt par 35 centimetriem Gaujā cēlies ūdens līmenis Carnikavā, sasniedzot 1,25 metrus. Pašvaldības policija turpina uzraudzīt situācijas attīstību.


Foto: Freepik