Pūrē atkal tiekas mazpulcēni

Pēc divu gadu pārtraukuma Pūrē notiek mazpulcēnu vasaras nometne. Tas ir viens no gada lielākajiem pasākumiem, kas šogad gaidīts ar īpaši lielu nepacietību. Mazpulcēnu darbs pie projektiem, kas lielākoties saistīti ar lauksaimniecību, gan esot turpinājies arī pandēmijas laikā.

Skanot mazpulku himnai, Pūrē sākusies divdesmit pirmā mazpulcēnu nometne. Šoreiz tā esot bijusi īpaši gaidīta, jo kovida pandēmijas dēļ iepriekšējās divas vasaras bija jāiztiek bez lielās kopā pulcēšanās. “Tas vairāk ir izklaides pasākums. Atpūta no projektiem, atpūta no skolas un

mājām. Te vienmēr ir jautri. Ir sporta aktivitātes, visādas aktivitātes, pārgājieni,” stāsta Toms Nazarovs, Sējas mazpulka dalībnieks.

Kā ReTV stāsta mazpulku vadītājas, tas, ka pandēmijas laikā mācības bieži notika attālināti, daudzi kopā būšanas pasākumi tika atcelti, gan nenozīmējot, ka apstājies mazpulcēnu darbs.

Mazpulku organizācijas viens no galvenajiem uzdevumiem ir bērnu iepazīstināšana ar lauksaimniecību. Arī šajā nometnē bērni cer paviesoties pie Pūres dārzkopjiem, tomēr ne visi projekti ir saistīti tikai ar dārzeņu audzēšanu.

Nometne, kurā šogad piedalās 110 mazpulcēni no 20 mazpulkiem, kā arī 32 brīvprātīgie palīgi, noslēgsies piektdien, bet iegūtās emocijas saglabāšoties vēl ilgi.

 


#SIF_NVZ2022