Raidījumā “Ģimenes skola” - laulības. Kāpēc ne visas ir ar teikumu “Viņi dzīvoja ilgi un laimīgi”

13. septembra raidījuma “Ģimenes skola” tēma - laulības! Dace un Jānis Siliņi pētīs - kāpēc Latvijā teju puse ir šķirtās laulības un vai statuss “vīrs” un “sieva” ir lielāks garants.

“Kad mēs precējāmies, mums sacīja - atcerieties, ka laulība ir nevis sprints, bet maratons! Bet kā noskriet maratonu, turklāt - katram atseviški un tomēr kopā? Kā nesalūzt pie pirmajām grūtībām?” norāda Jānis un Dace.

Šoreiz “Ģimenes skola” viesosies pie Riekstu-Riekstiņu ģimenes, kur sievai Maijai un vīram Valdim jau ir pirmās laulības pieredzes stāsts un šobrīd kopīga piecu bērnu ģimene. Maijas un Valda rūpes šobrīd ir par mazāko meitu Līnu, kas pēc četru mēnešu uzturēšanās slimnīcā ir atkal mājās. Līnai konstatēta reta slimība un pieredze, kam šobrīd cauri iet ģimene, kā saka Valdis un maija - mūs stiprina un “laimīgie ir tie cilvēki, kam rūpes ir par to, vai dāvināt grieztus ziedus vai podiņā”.

Raidījums “Ģimenes skola” otrdienās plkst. 19.25, ar atkārtojumu trešdien plkst. 11.00 un svētdien plkst. 9.30. Arhīvā interneta vietnē www.retv.lv, kur skatāma arī ReTV tiešraide.


Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

Par raidījuma saturu atbild SIA "Red Dot Media"

#SIF_MAF2022