Raidījums "Mājā un sētā" atgriežas kanālā ReTV

Reizē ar pavasari, dārza un lauka darbiem, pie ReTV skatītājiem atgriežas raidījums "Mājā un sētā". Ar padomiem, pieredzes stāstiem gan lauciniekiem, gan pilsētniekiem, ikvienam, kuram ir interese par dārza darbiem un savas dzīves vides uzlabošanu. Raidījumu "Mājā un sētā" skaties sestdienās 10.00 kanālā ReTV.

Šajā sezonā akcentēsim zaļo dzīvesveidu, kā dzīvot veselīgāk, saimniekot taupīgāk un videi draudzīgāk. Un tā kā vēl kādu laiku nāksies sadzīvot ar koronavīrusa klātbūtni, tādēļ meklēsim interesantas, mazāk zināmas atpūtas vietas laukos. Un neizpaliks arī padomi, kā parūpēties par mūsu mīļdzīvniekiem.

Sezonas pirmajā raidījumā par pavasara pirmajiem darbiem siltumnīcā. Ko darīt, ja siltumnīca nav izturējusi sniega segas biezumu un ja jābūvē jauna māja augiem, kā izvēlēties piemērotāko? Tuvojas Starptautiskā sieviešu diena. Ar kādu ziedu pušķi pārsteigsim savas mammas, māsas un mīļotās? Un kā šo ziedošo dāvanu saglabāt pēc iespējas ilgāk.

Baltie suņi samojedi – patiesi draudzīga un gudra suņu šķirne, kas pēdējos gadus Latvijā kļūst populāra. Bet meklējot atpūtu laukos, dosimies uz briežu dārzu "Annas dzirnavas".