Raimonda Paula ekskluzīvais koncerts ReTV kanālā

Maestro Raimonds Pauls pēdējos piecdesmit gadus savas jubilejas atzīmējis uz skatuves. Izņēmums nebūs arī viņa 85. dzimšanas diena. To ar krāšņu un ekskluzīvu koncertprogrammu komponists atzīmēs ReTV ēterā, klausītājus priecējot ar iemīļotām kompozīcijām.

Raimondam Paulam šķiet, ka viss ir izstāstīts – var skatīties uz repertuāri, kas pa gadiem ir spēlēts. Viņš uzskata, ka laiki ir mainījušies, taču palikusi ir latviešu liriskā dziesma – joprojām sentimentāla.

Koncertā uz skatuves kāps mūziķi, ar kuriem Raimondam Paulam izveidojušās īpašas muzikālas draudzības vairāku gadu garumā. Līdzās Maestro pie klavierēm uzstāsies dziedātāja Dināra Rudāne, Ance Krauze, Intars Busulis, Daumants Kalniņš, kā arī pasaulslavenais tenors Aleksandrs Antoņenko, vokālā grupa ‘‘Framest’’ un Latvijas Radio bigbends. Koncerts ļaus ielūkoties skaistākajos mirkļos no viņu kopprojektiem.

Maestro stāsta: “Kādreiz bija tādi atmiņu albumi, tur ieraksti, pāršķirsti, kurā gadā tur pamatskolā iemīlējies kādā meitenē, rakstīji pantiņus utt.” Viņš atminas savus pasākumus, kā arī min, ka nav “par ” lieliem svētkiem, ņemot vērā šī brīža situāciju valstī.

Bet kādas tad ir ideālās dzimšanas dienas svinības Raimonda Paula gaumē? Viņš atzīst: “Tā ir skatuve, tās ir klavieres, tas ir orķestris, tie ir solisti - nu tā ir arī tā dzimšanas diena!”