ReTV aplūkos remontdarbu un būvniecības tendences raidījumā "Laiks mājai"

Tiem, kas sapņo par savu māju, ir aktuāli neapjukt lielajā materiālu izvēlē. Kādas ir iespējas iet laikam līdzi tiem, kas savā mājā vai dzīvoklī dzīvo jau gadu desmitiem? Raidījums "Laiks mājai" ceturtdienās plkst. 20.00 meklēs atbildes gan uz šiem, gan citiem skatītāju jautājumiem.

Raidījums "Laiks mājai" ir kopā ar darītājiem no idejas līdz pat realizācijai – palīdzot izvēlēties labākos materiālus un pieredzējušākos meistarus, ieklausoties ekspertos un pētot nozares aktualitātes. Savukārt tiem, kas vēlas darbus veikt pašu rokām, lieti noderēs "Laiks mājai" padomi, kā izvairīties no tipiskākajām kļūdām būvniecības vai renovācijas procesā.

Raidījuma vadītājs Ansis Klintsons dosies ciemos pie tiem, kuri zina, lai jūsu izvēlētie risinājumi būtu kvalitatīvi, energoefektīvi un strādātu ilgtermiņā.

Pirmajā epizodē noskaidrosim, kā iespējams pretoties laika zobam vēsturisko ēku fasādes renovācijā. Pētīsim, kā darbojas ventilācijas sistēma, kas uzstādīta esošā ēkā un noskaidrosim, kā no gudra elektrības patērētāja kļūt arī par zaļu elektrības ražotāju. Kā arī ielūkosimies augstākā līmeņa siltumizolācijas montāžā, jo izrādās, ka tepat – Babītes ezera krastā – top kāds ekskluzīvs un energoefektīvs mājokļu projekts.

Raidījums "Laiks mājai" turpmāk katru ceturtdienu, plkst. 20:00 kanālā ReTV.