ReTV jaunajā sezonā analītiskas diskusijas, jauni raidījumi, spēcīgākas ziņas

ReTV sāk jaunu sezonu. Tajā būs vēl spēcīgākas ziņas, analītiskas diskusijas, jauni raidījumi un vēl kvalitatīvāk veidoti jau populārie raidījumi.

Arvien vairāk Latvijas mediji atsaucas uz ReTV Ziņu veidotajiem stāstiem, tādējādi ReTV ir informācijas līderis reģionos, nu jau konkurē ar informāciju visas valsts līmenī. Desmitajā jubilejas sezonā ReTV Ziņas ieguvušas jaunu izskatu – modernu un daudzfunkcionālu studiju.

No 26. septembra turpmāk svētdienās būs raidījums “Re:Skats”. Netiek slēpts, ka vēlme ir veidot tādu raidījumu, kāds savulaik bija LNT laikos “Top10”.

ReTV Ziņu dienestam pievienojies ilggadējs raidījumu vadītājs Ģirts Timrots, kurš ceturtdienu vakaros raidījumā “Aklā zona” vērtēs aktuālus šodienas tematus. “Runāsim ar ekspertiem, iesaistītajiem cilvēkiem, diskutēsim, mēģināsim atrast jautājumus, kādi viņam tie ir pagadījušies. Mūsdienās cilvēkam viņa paša sociālajos tīklos gūt apstiprinājumu jebkuriem viņa maldiem, tādēļ svarīgi runāt par lietām lielos medijos, nevis tikai katram savā virtuvē vai sociālajā telpā. Šonedēļ sākam runāt par bēgļiem. Tā ir aktuāla problēma, redzēsim, kas no tā visa sanāks,” pauž Ģirts Timrots, raidījuma “Aklā zona” vadītājs.

Informatīvo raidījumu “Ceturtā vara” otrajā sezonā vadīs Toms Bergs. Viņš iejutīsies viltus ziņu manipulatora ādā, kā arī izglītos skatītājus, kā atšķirt patiesas ziņas no viltus. “Ievedīšu pirktu ziņu pasaulē, likšu sabiedrībā zināmam cilvēkam teikt lietas, kuras viņš nekad nav teicis. Šo visu darīšu ar jomas ekspertiem, lai parādītu jums, ka vajag būt kritiskam pret info, ko izlasāt internetā.”

Pirmdienās ReTV kanālā būs dokumentālās filmas, sestdienās – latviešu mūziķu skaistākie koncerti. Jau otro sezonu pēc kārtas sešas piektdienas skatītāji varēs vērot spēli “Ar kājām pa mājām”, kur divi sabiedrībā zināmi cilvēki sev neizpētītā pilsētā pildīs dažādus uzdevumus. Raidījuma vadītājs būs Mikus Frišfelds, kuru šajā sezonā redzēsim vēl vienā projektā – Latvijas vēsturiskie novadi.

Savukārt ReTV Ziņu dienesta žurnāliste Santa Ādamsone astoņu raidījumu ciklā stāstīts par saucamajiem sistēmas bērniem jeb cilvēku dzīvi pēc bērnu nama. “Liela daļa raidījumu ir cilvēka dzīvesstāsts, kā tad gājis bērnunamā, kā tas sagatavojis patstāvīgai dzīvei vai nav. Stāsts, kā līdz filmēšanas dienai ir nodzīvojis, bet tagad varbūt grūti atrast dzīvesvietu bērnu namā, pēc sižeta es runāju par jautājumiem, kas tur parādās – atbildīgām iestādēm, nevalstiskām organizācijām.”

Jaunajā sezonā ReTV skatītājiem piedāvās vairāk nekā 15 raidījumus, kā arī ikdienas ziņu izlaidumus pulksten trijos, septiņos un deviņos.