ReTV Ziņu dienests gatavo īpašu svētku raidījumu “Re: Brīnumi!”

Kanāls ReTV pašā Ziemassvētku vakarā, 24. decembrī, aicina visus atklāt brīnumus īpašā Ziņu dienesta veidotā raidījumā “Re: Brīnumi!”.

Pulcējoties pie TV ekrāniem, skatītājiem tiks atklāti tādi brīnumi, kas sastopami katru dienu, taču paliek nepamanīti vai arī šķiet ikdienišķi. Piemēram, kāpēc zinātnieki 21. gadsimtā joprojām mežu uzskata par neatklātu pasauli, saucot to par unikālu sistēmu. Vai arī – kurā brīdī pusaudzis vai bērns saprot, ka viņš nokļūs sporta olimpā; kas notiek šī cilvēka dzīvē, lai sasniegtu mērķi, vaicāsim divkārtējam olimpiskajam čempionam Mārim Štrombergam.

ReTV Ziņu dienesta veidotajā raidījumā tiks atklāti arī stāsti par to, ka zinātnieki joprojām nezina visu par cilvēka rašanās brīnumu un joprojām ārsti neizprot, kāpēc kādā gadījumā slimnieks pēkšņi kļūst vesels, lai arī viss tiek darīts tāpat kā ar citiem pacientiem. Mediķi paši atzīst – ar brīnumiem viņi saskaras joprojām.

Viena no grūtākajām lietām dzīvē ir lauzt sevi, savu raksturu, savu skatu uz citiem un pasauli. Bet šādi brīnumi notiek. Bērns, kurš audzis grūtos apstākļos un ir noslēgts, dusmīgs uz visu pasauli, bet – viņš var mainīties. Ir vajadzīgi cilvēki, kuri sadzird bērna sāpes, spēj tās dziedēt, spēj radīt mājas sajūtu. ReTV stāstīs par bērnu skarbiem dzīves likteņiem, kuri noslēdzas ar labām beigām.

Raidījums “Re: Brīnumi”, 24.decembrī plkst. 19.00 kanālā ReTV. Tā veidošanā piedalījās viss ReTV Ziņu dienests un radošā komanda.

Foto: Nauris Vasiļevskis