Rēzeknes domē teju trešdaļa bez sertifikātiem

Rēzeknes domē pilnvaras apturētas četriem pašvaldības deputātiem. Tā ir trešdaļa no visas domes. Šo nevakcinēto vidū ir arī priekšsēdētāja vietniece Lidija Ostapceva no “Saskaņas”, kura vakcinēties arī neplāno.

Domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs ReTV informē, ka nesteigsies izlemt - meklēt viņas vietā citu vietnieku vai vispār atteikties no šī amata, jo viens vietnieks mēram jau ir. “Diviem deputātiem vakcinācija ir uzsākta, faktiski jau pēc svētkiem viņi varēs atgriezties. Tā ir viena grupa. Un otra grupa ir deputāti, kam ilgāki termiņi. Teiksim, Lidija Ostapceva, viņa nav gatava vakcinēties arī uz priekšu. Vismaz tā viņa teica. Olga Strode tāpēc, ka ārstējas. Tur tās zāles nav savienojamas ar vakcināciju, bet viņa ir gatava vakcinēties pēc tam, kad ārstēšanās process noslēgsies,” uzsver Aleksandrs Bartaševičs, Rēzeknes domes priekšsēdētājs (“Saskaņa”).

Pilsētā valdošajai “Saskaņai” domē ir astoņi deputāti. Līdz ar pirmdien pieņemto lēmumu pilnvaras apturētas trīs no politiskā spēka domniekiem. 


Foto: Freepik