Rīgas centrā aiztur vīrieti par uzbrukumu ar nazi

Pašvaldības policija par vīrieša saduršanu ar nazi Rīgas centrā aizturējusi 36 gadus vecu vīrieti, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Svētdienas vakarā pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieki pamanīju divu vīriešu konfliktu, kura laikā viens no vīriešiem vairākas reizes atvēzēja nazi pret otru vīrieti, radot miesas bojājumus. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā ekipāža.

Kad policijas darbinieki bija ceļā, uzbrucējs notikuma vietu pameta, taču pēc video centra darbinieku norādēm viņš tika panākts pie Centrālās stacijas. Pārmeklējot agresoru, likumsargi pie viņa atrada divus nažus - vienu lielu, otru salokāmu, kā arī šļirces, adatas un pudeli ar metadona šķidrumu.

Sarunas laikā uzbrucējs apgalvoja, ka viņš neatceroties, ko izdarījis un iepriekš sastaptais vīrietis viņam pats esot uzbrucis.

Vienlaikus pie cietušā ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, papildu RPP ekipāža un arī Valsts policijas darbinieki. Pēc ārstu sniegtās informācijas cietušajam konstatētas četras asiņojošas durtas brūces, tādēļ viņš nogādāta medicīnas iestādē.

Savukārt agresors par nežēlīgo uzbrukumu nogādāts Valsts policijas iecirknī tālāko procesuālo darbību veikšanai.


Foto: Freepik; ilustratīvs