RTU sāks ziemas uzņemšanu pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) no šodienas līdz 3.februārim norisināsies ziemas uzņemšana pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās, aģentūru LETA informēja RTU Ārējās komunikācijas nodaļas vadītāja Dita Arāja.

Liela daļa no programmām, kurās pašlaik tiks sākta uzņemšana, tiek īstenotas nepilna laika formā, lai studenti varētu darbu apvienot ar studijām, laiku tām veltot vakaros vai brīvdienās. Šogad uzņemšana notiks divās jaunās RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes studiju programmās "Loģistika" un "Loģistika un piegādes ķēdes drošība".

Pirmā līmeņa profesionālo studiju programmas "Loģistika" mērķis ir veidot studentu profesionālo kompetenci darbam loģistikas jomā, kā arī veidot pētniecības prasmes, lai sagatavotu speciālistus, kuri spēj nodrošināt loģistikas pamatprocesus.

Savukārt maģistra programmas "Loģistika un piegādes ķēdes drošība" mērķis ir veidot studentu profesionālo kompetenci darbam loģistikas un piegādes ķēdes vadīšanas un tās drošības jomā, kā arī attīstīt pētniecības prasmes, lai sagatavotu speciālistus, kuri spēj nodrošināt augstu kvalitāti visos piegādes ķēdes procesos, kā arī veidot izpratni par piegādes ķēdes ietekmi uz vidi un atbildīgu saimniekošanu.

Ziemas uzņemšanā tradicionāli jaunus studentus uzņems arī maģistra studiju programmās "Arhitektūra", "Biznesa informātika", "Tehniskā tulkošana", "Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana", kā arī pamatstudiju programmās "Nekustamā īpašuma pārvaldība", "Muitas un nodokļu administrēšana" un "Uzņēmējdarbība un vadīšana".

Arhitektūras fakultātē maģistrantūras programmā "Arhitektūra" un Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē maģistrantūras programmā "Biznesa informātika" tiks piedāvātas gan budžeta, gan maksas vietas, savukārt pārējās programmās, kuras īsteno E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte, kā arī Inženierekonomikas un vadības fakultāte, studijas būs par maksu.

Reflektantiem ir divas iespējas, kā pieteikties studijām - elektroniski RTU publiskajā pieteikumu sistēmā vai arī klātienē RTU Uzņemšanas komisijā.


Foto: Freepik