Sagaidi Jauno gadu kopā ar “ReTV Vecgada rasols”

Arī šogad Jauno gadu sagaidīsim pavisam mazās kompānijās. Bet, lai varētu nosūtīt apsveikumus radiem, draugiem, kolēģiem, vecmāmiņai, Kārļonkulim un visiem pārējiem, skaties apsveikumu šovu "ReTV Vecgada" rasols un apsveic viņus tiešraidē! Sūti savu apsveikumu jau tagad uz mūsu WhatsApp numuru 22054765.

"ReTV Vecgada rasola" vadītāji Uģis Melders un Mikus Frišfelds tiešraidē centīsies noskaidrot, kas ir un kas nav izdevies pasaulē, valstī, televīzijā un personīgajā dzīvē šogad. Ne vienmēr viss ir tik slikti vai labi, kā izskatās, un patiesība ir kaut kur pa vidu, tā uzskata raidījuma vadītāji. Tādēļ viņi dodas uz dažādām Latvijas pilsētām, lai savām acīm pārliecinātos, kas jauns noticis vecajā gadā.

Televīzijas skatītājiem un raidījuma viesiem būs iespēja iesaistīties piedāvāto notikumu izvērtēšanā, kā arī dalīties ar savu personīgo pieredzi. Vecgada vakara apsveikuma šova laikā skatītājiem būs iespēja apsveikt tuviniekus ar televīzijas starpniecību visā Latvijā un pasaulē. Viegli izklaidējošā "Vecgada rasola" sastāvā iekļauta arī tautas uzruna prezidentam Jaunajā gadā.

Nosūtīt video apsveikumu var jau tagad, sūtot to uz WhatsApp numuru 22054765. Video sveicieni tiek pieņemti līdz 30.decembrim. Savukārt teksta veidā apsveikumus varēs sūtīt līdz pat šova beigām, jo tos tiešraidē deklamēs un apdziedās Uģis un Mikus.