Samanta Tīna pret Egonu Dombrovski TV spēlē "Ar kājām pa mājām"

Jaunajā TV spēlē "Ar kājām pa mājām" klāt trešā pārbaudījumu nedēļa. Tajā Liepājas teātra aktieris Egons Dombrovskis dosies uz Tukumu izpildīt Samantas Tīnas sagatavotos uzdevumus, bet Samanta mēģinās tikt galā ar Egona sagatavotajiem pārbaudījumiem Liepājā. Kā viņiem veiksies, skaties TV spēlē "Ar kājām pa mājām" šovakar plkst.21.25.

Spēle “Ar kājām pa mājām” ir dinamiska, aizraujoša, azartiska, krāsaina (pārsvarā dzeltena un sarkana), nedaudz ironiska un sarkastiska TV spēle, kura liderīgi sportiskā atmosfērā, negaidītā veidā ļauj ieraudzīt Latvijas pilsētas un iepazīt Latvijā pazīstamas personības (zvaigznes).

Katrā spēlē piedalās divas Latvijā zināmas personības – viena no vienas pilsētas, otra – no citas. Katra personība savā pilsētā izstrādā sev nozīmīgu, mīļu un/vai vienkārši smuku apskates vietu maršrutu. Katrā maršrutā ir 7 apskates punkti. Seši norādīti kartē, bet septītais – slepens.

Kad maršruti ir izstrādāti, zvaigznes samainās ar pilsētām un dodas aizraujošā pilsētas un otras personības izpētes misijā-cilpā. Uzdevums – atrast kartē norādītos apskates objektus vai vietas. Nonākot katrā no pirmajiem sešiem misijas punktiem, dalībniekiem jāizpilda kāds uzdevums. Uzdevumi ir dažādi – tiek pārbaidīta gan dalībnieku intuīcija, gan spēks, gan erudīcija, gan vienkārši veiksme.

Izpildot uzdevumu veiksmīgi, zvaigznes saņem vienu punktu. Spēlē uzvar tas, kuram vairāk punktu. Katrā no sešiem apskates punktiem, dalībnieki saņem arī norādi – kādu atslēgas vārdu, kas palīdzēs atrast septīto, slepeno un noslēdzošo pilsētas misijas-cilpas punktu. Noslēdzošajā, septītajā spēlēs punktā (cilpas atrisinājuma vietā) tiek atklāta piemiņas plāksne, kurā pausts šīs vietas nozīmības stāsts spēles zvaigznes dzīvē.

Neapjukt pilsētas ielās un uzturēt jautru garu pilsētas misijas laikā dalībniekiem palīdzēs spēlēs aģenti – aģente Liena un aģents Jānis. Viņi arī parunās ar spēles zvaigznēm par dzīvi, pilsētu un to, kā vispār un kā citādāk.

No spēles brīvajā laikā aģents Jānis ir labākais “maskots jeb talismans” Latvijā un, iespējams, trešais labākais picu cepējs Latvijā. Liena savukārt ir erudīta vārda meistare un dažādu tekstu autore.

Katrā maršruta apskates punktā dalībniekiem uzdevumus sagatavo spēlēs vadātājs (jā tieši “vadātājs” nevis “vadītājs”) Mikus. Viņš arī pastāsta dažādas patiesības, puspatiesības un leģendas par pilsētām, kurās atrodas, kā arī zvaigznēm, kuras sastādījušas maršrutu. Kad vadātājam nav ko teikt – viņš dzied vai runājas ar vietējiem iedzīvotājiem.

No spēles brīvajā laikā vadātājs Mikus ir dziesminieks, raksta mūziku teātra izrādēm un visādi citādi strādā ar ausīm. Spēles noslēgumā visi ir laimīgi, jo balvas saņem neatkarīgi no rezultāta, bet, lai pilnībā īstenotu spēles misiju, uzvarētājs tomēr tiek paziņots.