Siguldas novada pašvaldība konkursā "Tūrisma atspere" sadalīs 30 000 eiro

Siguldas novada pašvaldība izsludinājusi konkursu "Tūrisma atspere", kurā sadalīs 30 000 eiro, aģentūru LETA informēja pašvaldības pārstāve Zane Leimane.

Konkursa mērķis ir atbalstīt ekonomiski ilgtspējīgu projektu īstenošanu mazos un vidējos uzņēmumos, kas darbojas tūrisma un viesmīlības jomā, lai veicinātu Siguldas novadā plašāku un noturīgāku tūrisma un viesmīlības piedāvājumu.

Konkursā var piedalīties tūrisma un viesmīlības jomā reģistrētas juridiskas personas, kas savas biznesa projekta idejas īstenos pašvaldības teritorijā, veicinot tūrisma un viesmīlības jomās piedāvāto produktu un pakalpojumu daudzveidību, kā arī sekmēs jaunu darbavietu radīšanu un papildu ienākumus pašvaldībai.

Kopējais konkursā pieejamais finansējums ir 30 000 eiro, maksimālais viena projekta īstenošanai pieejamais līdzfinansējums ir 7500 eiro. Iecerētās projekta aktivitātes realizējamas 18 mēnešu periodā no līguma parakstīšanas brīža.

Konkursa pieteikumi jāiesniedz līdz 31.martam. Iesniegtos projektus vērtēs seši žūrijas komisijas locekļi, tostarp uzņēmumu un pašvaldības pārstāvji. Konkurss norisināsies un tiks vērtēts trīs kārtās. Ar konkursa vērtēšanas kritērijiem un iesniedzamajiem dokumentiem var iepazīties pašvaldības tīmekļa vietnē "www.sigulda.lv".

Konkursu "Tūrisma atspere" rīko un finansē Siguldas pašvaldības aģentūra "Siguldas Attīstības aģentūra". Šogad pašvaldība uzņēmējdarbības atbalstam turpinās realizēt gan ilggadējo atbalsta konkursu "Māmiņa. Uzņēmēja", gan sadarbībā ar AS "SEB banka" un citām pašvaldībām realizēs grantu programmu konkursu "(Ie)dvesma" un atbalsta sociālās uzņēmējdarbības uzņēmumiem konkursu "Augšup", gan arī uzņēmējdarbības atbalsta programmu jauniešiem.


Foto: Lauma Vītola/LETA