Slēpņošanas spēle “Atslēdz durvis uz Paduri!”

Atrast un nofotografēties ar klēts atslēgu pie konkrētā apskates objekta – ar šādu spēles uzdevumu iesākas Padures pagasta pārvaldes organizētā slēpņošanas spēle “Atslēdz durvis uz Paduri”.

Martā ikvienam dota iespēja iepazīt un izzināt Padures pagasta nozīmīgās vietas, vēsturiskos stāstus un objektus. Katrai no četrām mēneša nedēļām piešķirta sava stihija un apskates vieta. Pirmajā posmā klēts atslēga meklējama gaisā pie Ūšu vārāmā namiņa, ko šobrīd Padures pagasta mednieki iekārtojuši kā atpūtas vietu.

Kultūras un sporta pasākumu organizators Ģirts Immers stāsta, ka ēka ir unikāla – nekur citur Latvijā tādu redzēt nevarot. Spēle esot iespēja braukt un skatīties.

No 8.-14. martam atslēgu varēs meklēt uguns stihijas zīmē pie Keramikas ķieģeļnīcas skursteņa. No 15.-21. martam ūdens stihijā pie Ķimales muižas, bet no 22.-28. martam zemes stihijā pie Padures muižas klēts.

Ģirts Immers: “Katru nedēļas sākumu pirmdien tiks ieliktas norādes, kur visu varēs meklēt. Cilvēki varēs doties uz to vietu un meklēt atslēgu. Kad atslēga tiks atrasta, tad cilvēki varēs nofotografēties.” Viņš arī piebilst, ka tā jānovieto atpakaļ, lai spēle varētu turpināties.

Ikviens pagasta teritoriju aicināts iepazīt, izstaigājot, izbraukājot ar velosipēdu vai mašīnu.

“Padure visiem asociējas ar Padures centru. Patiesībā Padures pagasts ir liels un apdzīvots pagasts,” saka kultūras un sporta pasākumu organizators. Spēlē ir iesaistītas dažādas vietas, lai parādītu, ka pagastā ir, par ko lepoties.

Fotogrāfijas ar klēts atslēgu un apskates objektiem var sūtīt uz epastu - [email protected] vai WhatsApp uz tālr. nr. 28829988. Katras nedēļas noslēgumā plkst. 21:00 tiks izlozēts viens laimīgais, kurš iegūs balvas no zemnieku saimniecības “Smilškalni” un Padures pagasta pārvaldes. 


Foto: Padures pagasta pārvalde, Facebook