Sliktu braukšanas apstākļu dēļ trešdien atcelti vairāki reģionālo autobusu reisi

Sliktu braukšanas apstākļu dēļ trešdien SIA "Latvijas sabiedriskais autobuss" atcēlis vairākus reģionālo autobusu reisus, liecina Autotransporta direkcijas mājaslapā pieejamā informācija.

Vienlaikus "Norma-A" atcēlusi trīs reisus transportlīdzekļa tehnisko bojājumu dēļ.

Sliktu braukšanas apstākļu dēļ "Latvijas sabiedriskais autobuss", pēc jaunākās pieejamās informācijas, atcēlis reisu Vilgāle-Kuldīga, kas izbrauc plkst.6.45, reisu Kuldīga-Krogsētas-Ēdas-Kuldīga, kas izbrauc plkst.7, reisu Skrunda-Laidi, kas izbrauc plkst.7.20, reisu Laidi-Skrunda, kas izbrauc plkst.7.50, reisu Kuldīga-Pūces-Vilgāle-Kuldīga, kas izbrauc plkst.8, reisu Kuldīga-Vilgāle, kas izbrauc plkst.8, kā arī reisu Bites-Sausnēja-Sidrabiņi-Viesiena-Madona, kas izbrauc plkst.8.05.

Tāpat "Latvijas sabiedriskais autobuss" atcēlis reisu Skrunda-Ikaiši, kas izbrauc plkst.15, reisu Skrunda-Laidi, kas izbrauc plkst.15.30, un reisu Laidi-Skrunda, kas izbrauc plkst.16.

Savukārt "Norma-A" transportlīdzekļa tehnisko bojājumu dēļ atcēlusi reisu Rēzekne-Ludza, kas izbrauc plkst.6.55, reisu Alūksne-Mālupe-Liepna-Balvi, kas izbrauc plkst.11.05, un reisu Balvi-Liepna-Mālupe-Alūksne, kas izbrauc plkst.14.25.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.Foto: Freepik