Smaga avārija uz Daugavpils šosejas - viens bojāgājušais un viens cietušais

Jēkabpils novadā šodien notikusi smaga autoavārija. Četru automašīnu sadursmē viens cilvēks gāja bojā, bet vēl viens – guvis traumas un nogādāts slimnīcā.

Autoavārijas dēļ otrdien uz vairākām stundām bija traucēta satiksme uz Rīga-Daugavpils šosejas Jēkabpils novada Kūku pagastā. Transportlīdzekļu plūsmu regulēja Valsts policijas darbinieki.

Par to, ka avārija bija smaga, liecināja uz šosejas redzamais skats. Vienā brauktuves pusē atradās transportlīdzeklis, kas sadursmē cieta vissmagāk. Visapkārt mētājās sadragātās automašīnas detaļas. Netālu ceļa malā – vēl viens transportlīdzeklis, kam bojāta priekšējā daļa. Šosejas malā stāvēja vēl vairāki spēkrati, kas liek secināt – negadījumā bija iesaistītas vairāk nekā divas automašīnas. To apstiprina arī Valsts policijā (VP).

 “Negadījumā tika iesaistīti četri transportlīdzekļi, diemžēl viens vadītājs gāja bojā, viens vadītājs cieta un nogādāts Jēkabpils reģionālajā slimnīcā. Par pašu negadījumu es plašāk neizpaudīšos. Kriminālprocesa ietvaros tiks noskaidroti visi dalībnieki, kas un kā brauca, noskaidrotas arī vainīgās personas. Bojāgājušais ir no automašīnas, kas pašā vidū atradās vissmagāk cietusī. Tā ir “Opel Micra”, kas diemžēl... šī transportlīdzekļa vadītājs gāja bojā notikuma ietā. Vīrietis,” saka Kārlis Kundrāts, VP Satiksmes uzraudzības rotas inspektors.

Notikuma vietā strādāja gan Valsts policijas darbinieki, gan ugunsdzēsēji, bet vairāki cilvēki, kuri arī bija klāt, no komentāriem atteicās.

Paskaidrot, kā notika avārija, nebija gatavi arī pārējie klātesošie. To skaidros Valsts policija uzsāktā kriminālprocesa laikā. Vienlaikus likumsargi uzsver – notikušais kārtējo reizi apliecina, cik svarīgi ir autovadīšanas laikā pievērst ceļam nedalītu uzmanību un ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus.