Smaga avārija uz Vidzemes šosejas, cietušas 6 personas

Pēcpusdienā uz Vidzemes šosejas Inčukalna pagastā notikusi smaga avārija, kas uz laiku paralizēja satiksmi. Uz Valmieras šosejas pie Sēnītes notika starppilsētu autobusa un militārās automašīnas sadursme, kuras rezultātā autobuss apgāzās, tā par negadījumu ReTV ziņām stāsta Valsts policijā: “Šodien ap plkst. 15:00 uz autoceļa A2 virzienā uz Rīgu notika autobusa un kravas automašīnas sadursme. Policijas rīcībā esošā sākotnējā informācija liecina, ka negadījumā cietušas sešas personas no starppilsētu autobusa.”

ReTV ziņas noskaidroja, ka sabiedriskajā transportā atradušies vairāk nekā 30 cilvēki, viena persona no hospitalizācijas atteikusies, sešas ir vidēji smagā un smagā stāvoklī. Notikuma vietā strādāja piecas NMPD brigādes, Valsts policija kā arī 14 ugunsdzēsēji. 

 Notikuma vietā strādājošais VUGD Rīgas 6.daļas vada komandieris Viesturs Vulāns par negadījuma iemesliem saka šādi: “Manā skatījumā šis negadījums notika dēļ tā, ka autobusam notika sānslīde, jeb saslīdēja aizmugurējā daļa, kā rezultātā arī notika sadursme.”

Autobusa vadītājs negadījumā nav smagi cietis un kopā ar vairumu autobusa pasažieru tika ārā no transportlīdzekļa pašu spēkiem. 

VUGD pārstāvis piebilst: “Autobusa vadītājs nav smagi cietis, ir dzīvs, vesels un veselībai problēmas nedraud. Jebkuras avārijjas atrisināšana prasa spēkus un saprašanu, darbību notikuma vietā.”

Negadījuma vietā redzama arī militārā tehnika. Nacionālie bruņotie spēki apstiprina, ka sadursmē iesaistīta arī NBS automašīna, kurā atradušās divas personas, nebviens karavīrs nav cietis. 


Foto: ReTV