Šodien vēl var pieteikties "Riga TechGirls" bezmaksas apmācībām "Iepazīsti tehnoloģijas"

Šodien sākas biedrības "Riga TechGirls" organizētās bezmaksas apmācības digitālo prasmju pilnveidošanai un pārkvalifikācijai, pavēstīja "Riga TechGirls" pārstāvji.

Mācību programmas "Iepazīsti tehnoloģijas" jaunās sezonas atklāšanā Valsts prezidenta kundze Andra Levite sniegs uzrunu apmācību dalībniekiem.

Apmācības "Iepazīsti tehnoloģijas" norisināsies līdz 27.oktobrim tiešsaistē lekciju un semināru formātā divas reizes nedēļā. Kā norāda organizatori, programmas mērķis nav iemācīt programmēt, bet gan sniegt ieskatu IKT jomās, tādējādi radot izpratni par šo nozari un tajā nepieciešamajām prasmēm.

Programma paredzēta ikvienam, tostarp gan bez, gan ar minimālu iepriekšējo pieredzi bez konkrēta vecuma ierobežojuma.

Apmācības "Iepazīsti tehnoloģijas" latviešu valodā vadīs 50 IT jomā strādājoši speciālisti, galvenokārt sievietes, daloties ne vien ar zināšanām, bet arī sniedzot programmas dalībniekiem nepieciešamo atbalstu un motivāciju. Lekcijas un seminārus dalībniekiem būs iespēja noskatīties sev vēlamā laikā arī ierakstā.

Apmācību organizatori norāda, ka pieteikties izglītības programmai iespējams arī šodien, 9.augustā, un to iespējams izdarīt projekta "Iepazīsti tehnoloģijas" mājaslapā "iepazistitehnologijas.lv".

Sekmīgi apgūstot apmācības, dalībnieki saņems sertifikātu, vienlaikus absolventiem būs iespēja pieteikties arī mentoringa programmai, kurā pieredzējuši nozares eksperti palīdzēs saprast, kā šīs zināšanas turpināt attīstīt un pielietot.

Divu gadu laikā "Iepazīsti tehnoloģijas" izglītības programmā iesaistījušies vairāk nekā 10 000 dalībnieku - lielākoties sievietes, tomēr interesi izrādījuši un programmā uzņemti arī vīrieši. Līdz šim apmācības veiksmīgi apguvuši un sertifikātus saņēmuši 3742 dalībnieki.

"Riga TechGirls" mērķis ir nodrošināt vienlīdzību, veicinot digitālo prasmju attīstību ikvienam, bet īpaši atbalstot meiteņu un sieviešu pievienošanos IT jomai. Biedrība apvieno tehnoloģiju entuziastus, organizē pasākumus un atbalsta programmas, lai veicinātu ikviena interesenta izaugsmi tehnoloģiju jomā.


Foto: Freepik