Sporta dejas. Sports vai māksla?

Deja, kustība un harmonija. Trīs vārdi, kas vieno dejas mākslu un raidījuma "Trīs kvadrātā" šīs sērijas viesus: Megiju Danu Morīti, Signi Veidi un Valēriju Mironovu.

Valērijs Mironovs ir leģendārs sporta deju dejotājs, deju skolotājs, starptautiskais deju tiesnesis un "Deju studija 7" īpašnieks. Raidījumā "Trīs kvadrātā" atklāj, ka ir samīlējies dejās, atzīst, ka dejos līdz pat mūža galam, jo deja nav tikai deja. Tā ir ļoti lielā savienojumā ar mākslu.

Megija Dana Morīte ir pavisam jauna sporta dejas pasniedzēja un dejotājas entuziaste. Atklāj, ka visa dzīve ir saistīta tikai ar dejām. Tas viņai lieliski izdodas arī profesionāli, dodoties uz dažādiem pasaules čempionātiem un sacensībām. Megija radījumā stāsta: "Nākamā paaudze būs daudz sportiskāka". Sporta dejas tiek veltītas un tiek pārorientētas vairāk uz sportu, veltot vairāk laika fiziskajai, tehniskajai un mehānikai sagatavotībai, bet mazāk mākslai.  

Signe Veide ir dejotāja jau no sešu gadu vecuma. Pašlaik, piepildot bērnības sapni, vada savu studiju "Dance Art Studio". Raidījumā atklāj, ka savos pusaudžu gados ļoti vēlējās, lai mamma ir laimīga, rezultātā bija jāpierāda sava profesionalitāte un tas, ka ar mākslu ir iespējams arī pelnīt, jo abi Signes vecāki ir juristi. Viņa aicina un novēl ikvienam: "Ja mēs būsim kustīgāki, jo mēs būsim dzīvāki, mūsu dzīve būs piepildītāka."

Sporta dejas ir sports vai māksla? Jautājums, kurš tiks uzdots katram raidījuma viesim. Tāpēc dejas un tās noslēpumi no trīs lieliskiem deju māksliniekiem - Megijas Danas Morītes, Signes Veides un Valērija Mironova - būs vērojami raidījumā "Trīs kvadrātā" jau šo trešdien 20.00 kanālā ReTV.


#SIF_MAF2022