Starptautiskā skaistumkonkursā dalībniece no Stendes

Katru gadu kādā no dalībvalstīm notiek starptautiskais skaistumkonkurss "Miss un Mrs Top of the World". Šogad gan scenārijs pavisam citādāks. Ierobežojumu dēļ visas konkursa aktivitātes notika tiešsaistē, un, ja parasti dalībnieces iznācieniem sapoš vizāžisti un frizieri, tad šogad tas viss bija jādara pašām.

Konkursa dalībniece Elīna Ustal Al UUstala atzīst: “Man no sākuma bija tā – nē, tas nav priekš manis. Es domāju, ka es tāda parasta meitene, dzīvoju parasta cilvēka dzīvi. Es teicu – nē, nē, nē. Bet Keitija, kas ir nacionālā direktore, viņa mani pārliecināja, un tas viss notika tik strauji. Pagāja trīs dienas, man jau bija jābūt Rīgā uz filmēšanu un fotografēšanu. Man bija pāris dienas, lai uztaisītu trīs veida fotosesijas bildes.” Esot bijis jābūt nacionālajam tērpam, peldkostīmam, kā arī vakarkleitai.

Konkursa trīs fināla dienās konkursantes demonstrēja savu talantu, stāstīja par savu valsti un tradīcijām un strādāja pie popularitātes celšanas sociālajos medijos.

Elīnai sākotnēji nebija mērķis uzvarēt, bet piedalīties un gūt jaunu pieredzi. Viņa gan atzīst, jo lielāku darbu ieguldīja jo lielāka vēlme bija sasniegt vairāk. Rezultātā viņa ieguva pirmo vietu skatītāju balsojumā, kas pašai nozīmējot daudz vairāk nekā galvenais tituls.

“Visvērtīgākā nominācija pašā konkursā, jo tā ir vispatiesākā, jo Facebook katrs var uzspiest tikai vienu "like" un neko vairāk. Man bija ļoti liels atbalstītāju pulks, kas tiešām ar manām bildēm dalījās, jo man bija bildes, kurām bija ap 200 "share", kas man vispār likās ārprāts. Bija ļoti, ļoti patīkami skatīties līdzi visai balsošanai,” saka Elīna.

Nominācijas "Skatītāju simpātija" kroni un lentu viņa vēl saņēmusi nav, bet ļoti cer, ka tas varēs būt klātienē, lai vismaz sajustu kādas emocijas, jo rezultātu paziņošana tiešsaistē, lai gan saviļņojoši, esot pietrūkusi klātbūtne.

Konkurss palīdzējis viņai sakārtot un uzlabot sociālo mediju platformas, kuras izmanto, un tās turpmāk lietos, lai piepildītu savus mērķus. Viņa ļoti cer, ka atpazīstamība konkursā un jaunie partneri dos iespēju, piemēram, palīdzēt dzīvniekiem patversmēs.


Foto: pixabay.com