Talsos tapusi komēdija ar trillera elementiem

Uz nedēļu Talsi pārtapa par filmēšanas laukumu, jo šeit savu pirmo neatkarīgo īsfilmu veidoja starptautiska komanda jeb Baltijas Filmu un mediju skolas studenti. Stāsts ir gana asprātīgs – kāds jaunietis nekrietni izrīkojas ar kādas kundzes petūnijām, bet tā kā šī ir komēdija ar trillera elementiem, jaunietim par savu noziegumu nākas pamatīgi samaksāt.

Petūnijas ir slavenas tāpēc, ka galvenais varonis stāstā tās... apčurā! Un Veronika Meldere liek neaudzinātajam jaunietim par to samaksāt un viņu nolaupa. Asprātīgo stāstu starptautiskā komanda filmēja sešas dienas, un brīžos, kad režisors Oto Kļaviņš iejutās aktiera lomā, filmas vadība bija otra galvenā cilvēka rokās. Rinalds un Oto abi ir talsinieki, draugi un arī kursabiedri Baltijas Filmu un mediju skolā.

Filmēšana ilga sešas dienas, sākot darbu jau agri no rīta un beidzot vien vēlu vakarā. Jaunieši atzīst, ka nebija vienkārši pielāgoties laika apstākļiem, kad jāfilmē kadri ārā, bet līst lietus, vai brīžos, kad saule spožāka, bet telpās jāfilmē nakts. Visu augustu filmas tapšanu bija iespējams atbalstīt ar ziedojumiem. Lai gan sākumā iedzīvotāji bija kūtri, šonedēļ viņi jau sasparojušies. Turklāt jauniešu pirmās neatkarīgās īsfilmas tapšanā palīdzējuši arī atbalstītāji, piemēram, ēdinātāji un ziedu tirgotāji, kas krietni atvieglojuši studentu darbu.

Komanda ir pārliecināta, ka jebkurš, kas mīl komēdijas šajā filmā atradīs ko smieklīgu un izklaidējošu.

Plānots, ka filma pie skatītājiem nonāks rudenī.