Teterevu fonds labdarības virtuvēm palīdzēs segt rēķinus

Labdarības organizācijas paudušas, ka siltu maltīšu pieprasījums zupas virtuvēs ir pieaudzis, tādēļ Borisa un Ināras Teterevu fonds nodrošinās atbalstu energoresursu rēķinu nomaksai. 

Kā ReTV Ziņām norāda labdarības projektu vadītāja Diana Bogdanova, tas veicinās labdarības virtuvju darbību, kā arī dos pārliecību, ka trūkumcietēji varēs turpināt saņemt ikdienas silto maltīti. “Organizācijas saņems atbalstu, kuru varēs izmantot dabasgāzes, elektrības un citu energoresursu rēķinu apmaksai. Plānotais atbalsta apmērs vienai labdarības zupas virtuvei ir līdz 1000 eiro mēnesī”

Organizācijas varēs saņemt finansējumu, sākot ar pieteikuma iesniegšanas mēnesi līdz programmas darbības beigām – 31. maijam. Bogdanova: “Sākot ar šo dienu, gaidām labdarības virtuvju pieteikumus šim atbalstam. Ja labdarības virtuve piesakās šajā mēnesī, tad arī šomēnes varēs saņemt atbalstu jau par janvāri.”

Jāpiebilst, ka Borisa un Ināras Teterevu fonds turpina piešķirt arī iepriekš izsludināto atbalstu labdarības virtuvju remontam un aprīkojuma iegādei. Bogdanova: “Līdz šim uzlabojumi ir veikti 11 labdarības virtuvēs, kurās kopā ik mēnesi pasniedz līdz pat 35 tūkstošiem siltu maltīšu.”

Šādu atbalstu saņēmušas zupas virtuves visā Latvijā: Liepājā, Jelgavā, Rīgā, Iecavā, Bauskā, Valmierā, Smiltenē, Varakļānos un Daugavpilī.Foto: Freepik