TIEŠRAIDE: PBLA priekšvēlēšanu debates par izglītību un kultūru

Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) īstenotā priekšvēlēšanu projekta “JĀbalso” ietvaros ikvienam ir iespēja attālināti piedalīties un vērot politisko partiju debates par diasporai aktuālām tēmām. Šodien plkst. 15.30 pēc Latvijas laika sāksies diskusija, kur politisko partiju izglītības un kultūras ministru amata kandidāti runās par diasporai aktuālām tēmām. Diskusijas tiešraide skatāma arī portālā retv.lv.

Uz šīm debatēm ir aicināti to partiju pārstāvji, kas, pēc Factum 21.augusta partiju reitingiem, pārsniedz 5% barjeru. Skatītāji ir aicināti uzdot jautājumus tiešraižu laikā, izmantojot “Slido” rīku www.jabalso.lv. Debates producē ReTV, un tās vadīs žurnālists Ģirts Timrots.

Pirmās priekšvēlēšanu debates ar Ministru prezidenta amata kandidātiem notika 31.augustā, un to ieraksts ir pieejams portālā retv.lv.

14.septembrī notiks pēdējā diskusija šajā debašu ciklā, un tajā tiks padziļināti apspriesti aktuālie jautājumi ekonomikas, labklājības un veselības jomā.

14.Saeimas vēlēšanas norisināsies 1. oktobrī. PBLA atgādina, ka līdz 9. septembrim ir iespējams pieteikties balsošanai pa pastu ārpus Latvijas un ka vēlētāji ārvalstīs noderīgu informāciju var atrast www.jabalso.lv.  

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžets līdzekļiem. Par projekta “Priekšvēlēšanu projekts visiem balsstiesīgajiem Latvijas pilsoņiem ārpus Latvijas “JĀbalso”” aktivitāšu saturu atbild ārvalstu organizācijas “Pasaules Brīvo latviešu apvienība” pārstāvniecība.