Trūkst iedvesmas nedēļas nogalei? Skaties “Brīvdienas sākas tagad!”

Nedēļas nogalē var paspēt daudz, tomēr bieži vien trūkst iedvesmas, lai saprastu, kur doties. Ko darīt šoreiz? Viena no iespējām ir doties kosmosā, nu, vismaz iedomāties, kā tas būtu. Vēl var laiku pavadīt aktīvi, dodoties ārpus mājām, lai iepazītu vēl neredzētas vietas. Doties izjādē ar zirgiem vai aplūkot dabas daudzveidību - iespēju ir patiesi daudz. Raidījuma “Brīvdienas sākas tagad!” vadītājas Keita un Nikija šoreiz piedzīvojumus meklēs pa visu Latviju. 

Raidījuma trešās epizodes viens no brīvdienu galamērķiem meklējams Cēsīs. Kosmosa izziņas centrā meitenes dosies iepazīt gan vēstures svarīgo lomu, gan mūsdienu tehnoloģijas, kas saistītas ar kosmosu. Izmēģināt savus spēkus dažādās prāta spēlēs un aktivitātēs tur var kā lieli, tā mazi. 

Vasarīgais laiks tā vien mudina daudzus nedēļas nogali pavadīt dabā. Vēl kāda ideja atpūtai ārpus telpām ir Lēdurgas dendroparkā. Laika gaitā šis parks kļuvis par dabas un kultūrvēsturisku aizsargājamu objektu. Tur, vērojot dažādās kokaugu sugas un šķirnes, meitenes smelsies dabas spēku un gūs jaunu pierdzi. 

Tomēr brīvdienās neiztikt arī bez aktīvās atpūtas. Apvienojot dažādu muzeju apmeklēšanu, izzinošus procesus un dabas greznumu, vēl viens galamērķis ir zirgu stallī, lai vairāk izzinātu šo dzīvnieku nozīmīgo lomu cilvēka dzīvē.

Bagātīgs piedzīvojumu klāsts nedēļas nogalei atrodams jaunā ReTV raidījumā “Brīvdienas sākas tagad!” trešdienās plkst.20.25!