TV spēle PRĀTA BANKA atgriežas! Piesakies un kļūsti par spēles dalībnieku

Iemīļotā televīzijas spēle PRĀTA BANKA atgriežas! Spēles jaunā sezona būs skatāma kanālā ReTV no 1.decembra. Savukārt nokļūt spēlē un cīnīties par balvām var jebkurš.

Jaunajā sezonā spēle PRĀTA BANKA iegūs jaunu vizuālo noformējumu, kā arī jaunu vadītāju – spēli vadīs TV personība Toms Bergs, kuru ReTV skatītāji varēja iepazīt raidījumos "Ikdiena" un "Ceturtā vara".

Savukārt kļūt par spēles dalībnieku var jebkurš, atliek tikai piedalīties konkursā ReTV Facebook lapā. Kā paredz PRĀTA BANKAS noteikumi, spēles dalībnieks var ņemt līdzi draugu, ar kuru kopā būs iespēja izdomāt atbildes uz fināla jautājumiem, ja sekmīgi tiks izturēta atlases kārta. Tāpēc konkursā jāatzīmē draugu, ar kuru veiksmes gadījumā piedalīsieties spēlē.

Uzaicinājumu piedalīties TV spēlē saņems tā komentāra autors, kura ieraksts līdz 1.novembrim būs sakrājis visvairāk reakciju. Pārējie dalībnieki tiks noskaidroti izlozes kārtībā.

Pirms 20 gadiem PRĀTA BANKA bija viena no skatītākajām TV spēlēm Latvijā. Savulaik tā bija skatāma kanālā LNT, bet tās ilggadējais vadītājs bija Eduards Švāns.