Uzlabo infrastruktūru abu Līvānu vidusskolu sporta zālēs

Līvānu 2.vidusskolā notiek sporta zāles remonts. 640 kvadrātmetru platībā tiek ieklāts jauns grīdas segums, jo vecais jau bija nolietojies.

Līvānu novada domes būvinženieris Ainārs Skromāns saka: “Pirms uzsākšanas mēs veicām nelielu izpēti, apskatījāmies, ka vecās grīdas konstrukcijas ir labā stāvoklī, un pieņēmām lēmumu nemainīt visas konstrukcijas, bet tikai grīdas segumu. Pašlaik ir izlīdzinošā kārta uzlikta finiera apakškārta, liksies sporta parkets. Pēc sporta parketa ieklāšanas uzņēmums sazīmēs līnijas volejbola laukumam, basketbola laukumam un futbola laukumam, tad lakos.”

Darbus veic SIA “Sporta tehnoloģijas” par līgumcenu – 33,2 tūkstoši eiro (neieskaitot PVN). Par Līvānu novada pašvaldības finansējumu šogad sporta zālei ne tikai top jauna grīda, bet arī ir uzstādīti jauni basketbola grozi ar konstrukcijām. Pēc būvdarbu beigām, kas plānotas maija vidū, būs noslēgušies sporta zāles atjaunošanas darbi, kas pakāpeniski tika veikti četru gadu garumā.

“Pašvaldība iesāka ar to, ka nomainīja apgaismojumu, nokrāsoja griestus, nākamajā gadā mēs labojām jumtu, ieklāja jaunu segumu. Un iepriekšējā gadā mēs sakārtojām sienas – nošpaktelējām, nokrāsojām, uzlika OSB segumu gala sienām, jo šajā sporta zālē spēlē ne tikai basketbolu, bet arī futbolu. Ar bumbām bija nodauzītas sienas, daudzās vietās jau bija robi,” saka Ainārs Skromāns.

Līvānu 2.vidusskolas sporta zāli izmanto ne tikai skolas audzēkņi, bet arī citi sporta entuziasti. Tāpat līdz Covid-19 pandēmijas sākumam ļoti noslogotas bija Līvānu 1.vidusskolas sporta zāles, kurās arī šogad atjaunots grīdas segums. Darbi jau beigušies – tos veica SIA “Toledo”.

Līvānu 1.vidusskolas sporta kompleksa pārvaldnieks Juris Iesalnieks pauž: “Lielā zāle mums ir 675 kvadrātmetri, mazā zāle – 415 kvadrātmetri. Kopējā summa bija 12 200 eiro. Tā mēs izskatāmies. Tagad mums pašiem prieks, bērniem prieks. Tagad ir atjaunojušās stundas 1.-6.klasēm, zāle tiek izmantota lietderīgi. Protams, gaida arī pārējie, kad varēs nākt.”

Sportistiem gan vēl jāgaida brīdis, kad varēs novērtēt jaunās Līvānu vidusskolu sporta zāles, jo vēl joprojām ir spēkā nosacījums, ka sporta treniņi grupās drīkst notikt tikai ārpus telpām.