Vecgada vakarā apsveikumus draugiem un radiem varēs nosūtīt ar televīzijas starpniecību

Jaunā gada sagaidīšana šoreiz solās būt neierasti pieklusinātos toņos. Ja bez svētku uguņošanas vēl varētu iztikt, tad draugu un radu neapciemošana gan var izvērsties par īstenu izaicinājumu. Lai tomēr negribētos pārkāpt noteiktos ierobežojumus, kanāls ReTV skatītājiem sarūpējis īpašu dāvanu – apsveikumu šovu Vecgada vakarā, kurā katrs varēs apsveikt savus tuviniekus tiešraidē.

“Lasies prom!” – tieši tik konkrētu vēstījumu 2020.gadam, kas vienlaicīgi ir arī raidījuma nosaukums, veltījuši Vecgada apsveikumu šova vadītāji Uģis Melders un Mikus Frišfelds, kuri ir vieni no pieprasītākajiem korporatīvo pasākumu vadītājiem Latvijā. “Iespējams, šis būs pēdējais Jaunais gads mūsu mūžā, kuru tik daudz cilvēku sagaidīs pie TV ekrāniem,” saka Mikus Frišfelds, kuru ReTV skatītāji iepazina kā “vadātāju” TV spēlē “Ar kājām pa mājām”. “Vecgada rasols pie televizora ir šī gada vislabākā likteņa ironija, jo katram būs iespēja nosūtīt apsveikumu un būs iespēja arī sagaidīt apsveikumu sev,” šova plānus ieskicē Mikus.

Šis gads daudzus nav lutinājis, tāpēc ar vēl lielākām cerībām tiek gaidīts nākamais gads. “Ne jau visiem šis gads ir bijis slikts,” atzīmē Uģis Melders. “Piemēram, manā mikrorajonā šogad parādījušās trīs teslas, kas laikam nenorāda uz pilnīgu izmisumu. Viss ir atkarīgs, kā mēs protam pieņemt jaunus apstākļus, lai ar tiem ne tikai sadzīvotu, bet izdzīvotu uz pilnu jaudu.”

Vecgada vakara apsveikuma šova “Lasies prom!” vadītāji aicina būt atbildīgiem, svētku laikā palikt mājās un apsveikt tuviniekus ar televīzijas starpniecību visā Latvijā un arī ārpus tās. Nosūtīt video apsveikumu var jau tagad, sūtot to uz WhatsApp numuru 22054765. Video sveicieni tiek pieņemti līdz 28.decembrim. Savukārt teksta veidā apsveikumus varēs sūtīt līdz pat šova beigām, jo tos tiešraidē deklamēs un apdziedās Uģis un Mikus. Apsveikumus skatītājiem būs sagatavojuši arī sabiedrībā zināmas personības.

Vecgada rasols pie televizora “Lasies prom!” tiešraidē 31.decembrī plkst. 18.00 kanālā ReTV un visā pasaulē retv.lv un kanāla sociālos medijos.

Publicitātes foto