Vecpiebalgas rūķi rosās arī vasarā

Ar krāsainu un patiešām aktivitātēm bagātu un sirsnīgu kopābūšanu Vecpiebalgā aizvadīta “Vecpiebalgas rūķu diena”. Tās mērķis – mudināt cilvēkus dalīties mīlestībā. 

“Arī vasarā noder atgādināt cilvēkiem, ka laiks domāt par labajiem darbiem. Mēs darbojamies visu gadu, bet, protams, aktīvākais laiks ir Ziemassvētkos. Tad nu šī Rūķu diena ir iespēja palīdzēt rūķiem ne tikai finansiāli, bet arī pašiem pielikt roku, gatavojot dāvaniņas, kuras Zemassvētku laikā nogādāsim tiem, kam klājas grūtāk,” ReTV stāsta viena no rūķu komandas meitenēm Laima. 

Kā pārliecinājos un izbaudīju arī pati, Rūķu dienas ietvaros aktivitāšu bija pārpārēm: Ziemassvētku rotājumu darbnīca, vaskadrānu gatavošana, dažādas meistarklases un sportiskas aktivitātes. Aktīvākie dalībnieki tika arī pie pārsteigumu balvām, savukārt visi našķu mīļi pie šokolādes fondanta, Rūķu lielajām pankūkām un pašu gatavotiem burgeriem. Kā odziņa uz kūkas – vakara koncerts un apziņa, ka labo darbu darītāju ir daudz, vien vajadzīgs kāds, kurš visus mazliet parosina. Un “Vecpiebalgas rūķiem” tas godam izdodas.