Ventspilī atkritumu konteinerā atrasts jaundzimušā līķis

Ventspilī, netālu no Staldzenes pludmales un stāvkrasta Bangu ielā 61, stāvlaukuma esošajā atkritumu konteinerā aizvadītajā svētdienā atrasts, iespējams, jaundzimušā – neiznēsāta – bērna līķis. 

Valsts policija par notikušo ir uzsākusi kriminālprocesu, tai noderētu sabiedrības sniegtā informācija. Aicināti atsaukties iedzīvotāji, kur ir kāda informācija par sievietēm, kuras bijušas gaidībās, taču kurām šobrīd aprūpē nav zīdaiņa.

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova: “Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri naktī no 11. uz 12.maiju atradās stāvlaukumā un var sniegt noderīgu informāciju par transportlīdzekļiem vai personām, kuras atradās šajā stāvlaukumā vai apkārtnē, kā arī automašīnu īpašniekus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem. Jebkura informācija ir noderīga izmeklēšanai un tiks pārbaudīta. Anonimitāti garantējam.”

Iedzīvotāji aicināti informēt policiju, zvanot pa tālruņa numuru 110 vai sūtot informāciju un videomateriālus e-pastā: [email protected].

Jāpiebilst, ka Ventspilī Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā jau kopš 2011. gada ir glābējsilīte – vieta bērna dzīvībai. Bet par atkritumu konteinerā atrasto jaundzimušā līķi vēl jāsaka, ka tas ir jau otrais gadījums Kurzemē salīdzinoši īsā laikā. Atgādinām, ka 7. martā Valsts policija saņēma informāciju, ka jaundzimušas meitenītes līķis atrasts Dienvidkurzemes novada Grobiņas pagastā atkritumu poligona šķirošanas punktā.