Ventspils apkārtnē īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi

]Šorīt sniegs un apledojums daudzviet Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, bet Ventspils apkārtnē melnā ledus dēļ ir īpaši apgrūtināta braukšana, aģentūru LETA informēja "Latvijas valsts ceļi".

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem ir Daugavpils šosejas posmā no Pļaviņām līdz Nīcgalei un no Izvaldas līdz Pāterniekiem, pa Jēkabpils - Terehovas šoseju, ceļa Grebņeva - Rēzekne - Daugavpils posmā no Grebņevas līdz Spoģiem, pa Rēzeknes apvedceļu, kā arī Kokneses šosejas posmā no Skrīveru pagrieziena līdz Koknesei.

Tāpat apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Liepājas šosejas posmos no Apšupes krustojuma līdz Anneniekiem un no Skrundas līdz Liepājai un Ventspils šosejas posmā no Kūdras līdz Usmai.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Latgalē, Aizkraukles, Dobeles, Gulbenes, Kuldīgas, Liepājas, Rīgas, Talsu un Tukuma apkārtnēs.

Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 88 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības.


Foto: Freepik