Zināmi spēles PRĀTA BANKA pirmie dalībnieki

Erudīti jautājumi, asprātīgi atbilžu varianti un trīs dalībnieki katrā spēlē, kuri lūkos nokļūt finālā. Sākot no šodienas, turpmāk katru ceturtdienu plkst. 21.25 kanālā ReTV spēles PRĀTA BANKA jaunā sezona. Pirmajā spēlē spēkus izmēģinās Kārlis Arājs no Rīgas, Solvita Rubīna no Liepājas un Oļegs Firsovs no Valmieras. Vai dalībniekiem izdosies uzlauzt PRĀTA BANKU jau pirmajā spēlē?

PRĀTA BANKĀ ir jautājumi ar četriem atbilžu variantiem. Katru spēli iesāks trīs dalībnieki, kuri pirmajā kārtā atbildēs uz mazāk sarežģītiem jautājumiem, par katru pareizo atbildi nopelnot 10 punktus. Otrajā kārtā dalībnieki varēs izvēlēties jautājumu vērtības, jeb likt likmes, riskējot ar pirmajā kārtā iekrātajiem punktiem. Dalībnieks, kuram pēc otrās kārtas būs vislielākā punktu summa, piedalīsies spēles finālā.

Atlases kārtas līderim fināla spēlē pievienosies viņa līdzpaņemtais komandas biedrs, ar kuru kopā varēs apspriest atbilžu variantus, lai uz izšķirošajiem jautājumiem atbildētu pareizi. Finālā dalībniekus sagaidīs septiņi izaicinoši jautājumi, kā arī trīs papildiespējas: zvans jautājuma sastādītājam; līdzspēlētājs pret noderīgu informāciju; jautā konkurentam. Pēc katra pareizi atbildēta jautājuma, finālisti varēs lemt par spēles turpināšanu, riskējot ar jau iegūto laimestu, vai neturpināšanu, tādējādi dodoties mājās ar nopelnīto punktu summu. Šoreiz spēles dalībnieki necīnīsies par reālu naudas summu, bet gan balvu fondu, kas pēc katra pareizi atbildēta jautājuma ievērojami pieaugs.

Jautājumus spēlei sagatavojis populārais latviešu erudīcijas spēļu veidotājs Ivo Krumholcs, kurš bija jautājumu autors arī iepriekšējās PRĀTA BANKA sezonās.

Par spēles PRĀTA BANKA vadītāju kļuvušais Toms Bergs atzīst, ka ieņemt tiesneša vietu pie galda ir liels gods: "Es negribētu, lai mani salīdzina ar iepriekšējiem vadītājiem. Šī ir jauna sezona, mēs esam jaunā studijā, ar pavisam jauniem dalībniekiem. Mēs spēlēsim tā, lai interesanti ir gan dalībniekiem, gan televīzijas skatītājiem." Toms atzīst, ka arī pats mēdz spēlēt erudīcijas spēles un arī vienmēr vēlējies būt erudīcijas spēles vadītājs, bet kā vienu no lielākajiem izaicinājumiem filmēšanas procesā uzskata spēju saglabāt neitralitāti. "Spēles procesā es redzu tieši tik pat, cik redz spēles dalībnieks. Tātad – pareizo atbildi es nezinu. Bet, ja man ir pareizās atbildes pavediens, svarīgi, lai spēles dalībniekiem nepasaku priekšā kaut ko par daudz, vai tieši pretēji – neatrunāju no pareizās atbildes," secina jaunais spēles vadītājs.

Visi dalībnieki, kuri sasniegs finālu, saņems spēles atbalstītāju sagatavotus dāvanu komplektus no "Fazer", "Valmiermuiža" un "Gardu muti". Savukārt, nokļūstot finālā, atbildot uz pirmo jautājumu, dalībnieki saņems "Tiamo Čili Pizza" dāvanu karti. Par pareizi atbildētu otro jautājumu dalībnieki savā īpašumā iegūs grāmatas no apgāda "Jānis Roze", kā arī "Veikparks.lv" dāvanu karti. Par veiksmīgi pārvarētu trešo jautājumu finālisti tiks pie "GUNSnLASERS" dāvanu kartes lāzertaga vai elektrokartiga izmantošanai. Atbildot pareizi uz ceturto jautājumu, dalībnieku laimēto balvu fondu papildinās dāvanu karte no "Līvu Akvaparks". Par pareizi atbildētu piekto jautājumu finālisti saņems "Remington" matu veidotājus, kā arī zinātnes centra "VIZIUM" dāvanu kartes. Pārvarot sesto jautājumu, dalībniekiem tiks dāvanu karte no viesu nama "Ķestermuiža", kā arī "Dzintars" dāvanu komplekti. Bet atbildot pareizi uz pēdējo, septīto jautājumu, dalībnieki iegūs auto uz nedēļas nogali ar pilnu bāku no "VERTE AUTO | ŠKODA Mežciems" autocentra.

TV spēli atbalsta "Everest" un "Mans drēbju skapis".

Spēle PRĀTA BANKA no 1.decembra, ceturtdienu vakaros plkst. 21.25 kanālā ReTV.


Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem
Par raidījuma saturu atbild SIA "Valmieras TV"
#SIF_MAF2022