Dzīvā skatuve Ogrē

Dzīvā skatuve Ogrē

Piektdienās 21.25 kanālā ReTV

Dzīvā skatuve Ogrē apvieno plašu mūzikas žanru pasauli vienā raidījumā. Sarunas ar mūziķiem un viņu performances skaties katru piektdienu 21.25 kanālā ReTV.

11.februārī - Mārcis Auziņš
Ar virtuozu ģitārspēli un aizraujošām sarunām skatītājus priecēs mūziķis Mārcis Auziņš un īpašais viesis pianists Kristaps Vanadziņš. Mārcis ir latviešu ģitārists, komponists, aranžētājs un grupas vadītājs. Kā grupas vadītājs un aranžētājs regulāri sadarbojās ar tādiem komponistiem kā Raimonds Pauls, Mārtiņš Brauns, Boriss Rezņiks / veidojis muzikālo noformējumu projektiem Cabaret "La Luna", Cabaret "Palladium", Cabaret "ReLoveution", cabaret "Jazzoteria", LTV veidotajā izklaides šovā "Mana dziesma", Daumanta Kalniņa programmā "Atspulgi" u.c.

18.februārī - Petersons Band
Ivars Pētersons, kas dēvēts arī par latviešu Elvisu kopā ar grupu PETERSONS BAND raidījuma DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ skatītājiem ļaus šūpoties rokenrola ritmā, kā arī pastāstīs par to, kā top viņu dziesmas un kā iemīlējuši konkrētā žanra mūziku.

25.februārī - Riga Reggae
RIGA REGGAE sevi uz mūzikas skatuves pieteikusi tikai 2014. gadā, taču kopš šī brīža ir arī vienīgā aktīvā sava žanra pārstāve Latvijā. Raidījuma skatītājus RIGA REGGAE iepazīstinās ar savu daiļradi un priecēs ar pozitīvām vibrācijām Jamaikā dzimušos mūzikas ritmos.

4.martā - Sestā jūdze
Grupa SESTĀ JŪDZE dibināta 2001. gadā, trīsreiz ieguvusi Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu, izdevusi vairākus mūzikas albumus, uzstājusies un godalgota dažādos kantrimūzikas festivālos Eiropā. Koncertējusi ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Vācijā, Lielbritānijā, Īrijā, Dānijā un Šveicē.

11.martā - Kayro
Grupas KAYRO skanējumā satiekas visas dalībnieku muzikālās ietekmes - no popa līdz modernajam metālam. KAYRO ir izdevusi albumu STRANGEST TIMES, kuram drīzumā sekos nākamais. Raidījumā DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ grupas dalībnieki iepazīstinās ar savu daiļradi un atklās interesantus faktus gan par sevi, gan muzikālo apvienību KAYRO.

18.martā - Vilki
Vīru kopa VILKI raidījumā demonstrēs latviešu folkloras skanējuma daudzveidību un mūzikas instrumentu dažādību. VILKU sastāvā patreiz darbojas 6 vīri, kuriem tuva karavīra dzīvesziņa un dzimtenes mīlestība, kas izpaužas to spēlētajā mūzikā un vēstījumā.

25.martā - Krists Saržants un Evilena Protektore
Laikmetīgās un starpžanru mūzikas komponists un pianists Krists Saržants un viņa īpašā viešņa, džeza dziedātāja Evilena Protektore raidījuma skatītājiem atklās mūzikas tapšanas aizkulises un ļaus ieklausīties patiesi izjustā un muzikālajā sniegumā.

1.aprīlī - Oranžās brīvdienas
Muzikālā apvienība savas pastāvēšanas laikā ir spēlējusi gandrīz visos Latvijas mūzikas klubos un festivālos, nominēta Mūzikas ierakstu gada balvai ZELTA MIKROFONS kategorijā ALTERNATĪVĀS UN INDIE MŪZIKAS ALBUMS un ir gatava iekustināt arī raidījuma DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ skatītājus.

8.aprīlī - Otrās sezonas izlase
Noskaties otrās sezonas labāko mirkļu izlasi, kas vēlreiz ļaus ieklausīties latviešu mūziķu sniegumā, saņemt pozitīvas emocijas, smieties un atklāt ko jaunu par pašmāju mūziķiem. Aicinām izbaudīt muzikāli izklaidējošu vakaru kopā ar raidījuma DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ otrās sezonas dalībniekiem.

Skaties raidījumu portālā ReTV.lv