Kas tu esi, inovācija?

Kas tu esi, inovācija?

Ceturtdienās 22.00 kanālā ReTV

Raidījumā "Kas tu esi, inovācija?" tiksimies ar piecām azartiskām un mērķtiecīgām jauniešu komandām, kas meklē inovatīvus risinājumus Latvijas uzņēmumu sniegtajiem izaicinājumiem vai izstrādā savas biznesa idejas. Jauniešu komandu veikumam sekos līdzi atraktīvais raidījuma vadītājs Mārtiņš Počs katru ceturtdienu plkst. 22.00 kanālā ReTV.

“Mēs ceram radīt jauno “vienradzi”, Latvijas veiksmes stāstu,” norāda projekta pārstāve Līga Vecā. “Inovāciju atbalsta programma VIPs ir viens no veidiem, kā tiek sekmēta valsts kopējā inovāciju ekosistēmas attīstība. Studējošie ar savām idejām, entuziasmu un mērķtiecību pierāda, ka atbilstošos apstākļos spēj atrast vai radīt pārsteidzošus, inovatīvus risinājumus gan jau esošu uzņēmēju izaicinājumiem, gan realizējot savas biznesa idejas.”

Raidījums “Kas tu esi, inovācija?” būs piedzīvojumiem bagāts, aizraujošs ceļojums četrus ceturtdienu vakarus, kur varēsim iepazīt gan jauniešu komandas, viņu izstrādātās inovatīvās idejas. Kā arī dosimies ciemos pie uzņēmumiem, kas ir gana drosmīgi, lai jauniešu degsmi un idejas ieviestu savā ikdienas darbā. TV spēles gaitā sekosim līdzi, kā komandām veiksies piedzīvojumā, sacenšoties par iespēju pirmajiem sasniegt Izaicinājumu kalna virsotni. Protams, kopīgi meklēsim atbildi uz jautājumu - “Kas tu esi, inovācija?”.

Raidījumu skaties ceturtdienās plkst. 22.00 kanālā ReTV un portālā www.retv.lv. Raidījums tiek veidots sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu, Valmieras Attīstības aģentūru un Ventspils Augstskolu projekta “Vidzemes inovāciju programmas studentiem” (VIPs) ietvaros.

Publicitātes attēli