Līdaku ielenktie 2

Līdaku ielenktie 2

Svētdienās 21.00 kanālā ReTV

Makšķerēšanas piedzīvojumu filma "Līdaku ielenktie 2: El Dorado" ir klāt! Sešu sēriju garumā tā seko līdzi astoņu makšķernieku piedzīvojumiem Somijas un Zviedrijas ziemeļos, dzenoties pakaļ milzu līdakām.

“Šogad nolēmām aizbraukt uz labākajām vietām, kuras esam paši atklājuši, braucot copes ceļojumos nu jau desmit gadus. Un tas atmaksājās, piedzīvojām tiešām fantastiskus brīžus, kurus var izbaudīt vien cilvēka mazskartos dabas nostūros. Šogad esam safilmējuši trīsreiz vairāk nekā pērn un arī zivju bija krietni vairāk, tādēļ droši var teikt, ka makšķerniekiem, kam patīk copes piedzīvojumi, būs seši forši svētdienu vakari pēc kārtas,” par šī gada piedzīvojumu saka filmas veidotājs Gunārs Klēģers.

Makšķernieki ceļā devās ar trīs automašīnām, divām auto jumta teltīm un četrām piepūšamām laivām. Ceļojums sākās ar Somijas draugu apmeklēšanu, kas pret solījumu neizpaust vietu nosaukumus visus aizveda uz slepenām vietām netālu no Helsinkiem. Vēlāk piedzīvojums ved uz Somijas ziemeļiem, kur pirms četriem gadiem bijusi lieliska līdaku cope. Ceļojuma otrā puse tiek veltīta Zviedrijas ziemeļu takām, kur līdzās līdakām parādās arī citu sugu zivis. Krīt rekordi un vienlaikus tiek piedzīvotas arī vilšanās, jo ar zivīm ir līdzīgi kā ar bitēm – nekad neko nevar īsti līdz galam zināt, lai cik rožainā zivju paradīzē makšķernieki nokļūtu.

Seriālu atbalsta wildcamper.lv, GoPro Latvija, MBoom, Tramontina, esmilukafiju.lv, Weekamper, ieliecmaisa.lv, Sunbears, ES Media, Lielais Loms.

Foto no atklāšanas (autors: Reinis Oliņš)
Foto no ceļojuma
Skaties iepriekšējo sezonu portālā "retv.lv"