Nauda runā

Nauda runā

Pirmdienās 20.00 kanālā ReTV

Kanāls ReTV un portāls TVNET piedāvā jaunu raidījumu “Nauda runā” par šobrīd aktuālākajiem jautājumiem – cenām, reformām, naudas apriti valsts un pašvaldību kasēs. Tā mērķis ir analizēt – kas notiek ar cenām Latvijā un pasaulē; cik lietderīgi tiek tērēta valsts un pašvaldību nauda; vai reformas attaisnojas un kādas ir kļūdas. Raidījumu vada Rīgas Ekonomikas augstskolas profesors Arnis Sauka.

No 9.augusta, pirmdienās profesors ar respektabliem studijas viesiem analizēs visdažādākos finanšu aspektus, kas skar ikvienu iedzīvotāju Latvijā.

Viens no profesora Arņa Saukas saukļiem, vadot raidījumu, ir: “Nauda runā skaļi, un tā tiešām runā.” Katra raidījuma fokusā būs viens jautājums, kas tiks analizēts ar augstākā līmeņa politiķiem un ekspertiem.

Pirmais raidījums “Nauda runā” jau 9.augustā kanālā ReTV. Tajā tiks vērtēta administratīvi teritoriālā reforma – vai un kā finansējums sasniedz pašvaldības; cik lietderīgi to tērē un kā labot kļūdas, kas izgaismojas jau tagad – mēnesi kopš reformas stāšanās spēkā? Un kā politika un politiķi ietekmē to, kas notiek pašvaldībās. Saruna ar atbildīgo ministru Artūru Tomu Plešu, politologu, LU sociālo zinātņu fakultātes dekānu Jāni Ikstenu un ekonomistu, karšu izdevniecības Jāņa sēta galveno redaktoru Jāni Turlo.

“Nauda runā” būs skatāms pirmdienās 20.00 kanālā ReTV, bet nākamajā dienā – portālā TVNET.


Projektu līdzfinansē NEPLP no sabiedriskā pasūtījuma līdzekļiem
#NEPLP2021