Personības kods

Personības kods

Trešdienās 21.30 kanālā ReTV

Pazīstamā un pieredzes bagātā žurnāliste Inga Gorbunova vada sarunu raidījumu “Personības kods”. Kā jau nosaukums saka priekšā, tajā viesojas personības – gan sabiedrībā zināmas, gan tādas, par kurām kaut ko vairāk uzzināsim raidījuma laikā.

“Strādājot dažādos medijos jau gadus trīsdesmit, man bijusi iespēja iepazīt ļoti daudz interesantu cilvēku, sarunāties ar viņiem par dažādām tēmām, vērot, kā attīstās viņu profesionālā karjera, kādi dzīves līkloči un pārbaudījumi dažam reizēm jāpārvar. Tajās reizēs, kad cilvēki piekrīt intervijās dalīties ar citiem, tas nereti kādam izrādās tieši īstajā laikā dzirdēts stāsts, kas motivē kaut ko pārdomāt, turpināt iesākto, darīt kaut ko citādi, pieņemt lēmumu un tamlīdzīgi. Dažkārt tas notiek pilnīgi neapzināti, jo ir vienkārši cilvēciski uzrunājis,” saka Inga Gorbunova, kura ar raidījuma viesiem tiekas kultūrtelpā Ola.

Sarunas notiek ar dažādu paaudžu cilvēkiem – personībām, kam ir ko pastāstīt citiem. “Reti taču kurš grib būt tikai persona valsts reģistrā, kuru raksturo vienīgi katram piešķirtais personas kods. Cenšamies dzīvi dzīvot kā personības. Tas nenozīmē, ka visiem obligāti jākļūst par, teiksim, ministriem vai slaveniem aktieriem. Svarīgākais, ka tu esi atradis to savu ceļu, nepadodies, ja uzkrīt melnā strīpa. Mācies no savām kļūdām. Ja gadās pakrist, piecelies un ej tālāk. Tas ne vienmēr ir vienkārši. Tāpēc uz sarunu aicināsim tādus cilvēkus, kam ir ko pastāstīt. Kas ar saviem darbiem, aktivitātēm, dzīves redzējumu, pieredzi, atziņām un ieteikumiem var iedvesmot arī citus,” aicina raidījuma vadītāja.

Inga Gorbunova savas karjeras laikā veidojusi intervijas ar dažādām personībām. “Skaidrs, ka ētera laiks ierobežo un nav iespēju izrunāties tik gari un plaši, kā žurnālu intervijās, tomēr es ļoti ceru, ka tā stunda kopā ar “Personības kodu” kanāla ReTV skatītājiem būs labi pavadīts laiks.”

Skaties raidījumu portālā "retv.lv"

Publicitātes attēli (foto: Jānis Deinats)