Skip to main content
Atlasīt pēc reģiona

Smiltenes novadā ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā cilvēks

1. maijs 2026
LETA

Smaga avārija uz šosejas ar bojātu automašīnu, kravas auto un neatliekamās palīdzības brigādi.
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Piektdienas rītā Smiltenes novada Gaujienas pagastā ceļu satiksmes negadījumā uz Vidzemes šosejas gājis bojā cilvēks, liecina Valsts policijas (VP) rīcībā esošā sākotnējā informācija.

 

Ceļu satiksmes negadījumā iesaistīti divi transportlīdzekļi – kravas automašīna un “Audi” markas vieglā automašīna.

 

Avārijas dēļ šobrīd notikuma vietā ir bloķēta satiksme.

 

Kā informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, viens no negadījumā iesaistītajiem cilvēkiem mediķu ierašanās brīdī jau bija miris. Notikuma vietā mediķi apskatījuši vēl vienu cietušo, kurš no tālākas hospitalizācijas atteicies.

 

“Latvijas Valsts ceļi” vēsta, ka ceļu satiksmes negadījums noticis Vidzemes šosejas 157.kilometrā. Satiksme ir pilnībā bloķēta, un apbraukšana iespējama pa autoceļiem Gaujiena- Verasskola un Valka- Vireši.

Saistītās birkas