Copes lietas

Copes lietas

No 4.aprīļa ceturtdienās 20.25 kanālā ReTV

Jauns raidījums kanālā ReTV - "Copes lietas" - ar divu azartisku makšķernieku piedzīvojumu meklējumiem Latvijas un citu zemju ūdeņos. Iepazīsiemies ar visiem makšķerēšanas veidiem - no pludiņa līdz pat mušai, ieskatoties gan pašā makšķerēšanas procesā, gan arī katra makšķerēšanas stila inventāra apguvē.

Pievērsīsimies arī tādām makšķerniekiem sāpīgām tēmām kā zivju medībām zem ūdens, zivju ieguvei ar tīkliem un citiem aktuāliem jautājumiem. Mācīsimies pareizi atbrīvot noķertās zivis, sekojot labākajām “noķer un atlaid” tradīcijām. Noteikti apmeklēsim arī lieliskus pavārus, kuri iemācīs mums pagatavot gan lielu, gan arī mazāku pašu noķertu lomu. Dosimies dabā, baudīsim mūsu lieliskās Latvijas dabas veltes un gūsim copes prieku.

Aiz kameras darbosies un par skaistiem kadriem rūpēsies Jānis Titāns, bet piedzīvojumos iesaistīs Andis Vecvērdiņš. Abiem raidījuma autoriem ir bagāta pieredze sporta makšķerēšanā, brīvdienu zivju meklējumos, gan arī jaunu zivju ķeršanas veidu apgūšanā. Ja gaidījāt īsto brīdi, lai sāktu makšķerēt vai arī meklējāt noderīgus padomus, uzsākot ko jaunu - raidījums "Copes lietas" ir klāt!

Pirmajā raidījumā jaunie piedzīvojumu meklētāji dosies foreļu medībās, kuru laikā iepazīstinās ar sevi un pastāstīs par foreļu ķeršanas īpatnībām agrā pavasarī. Ielūkosimies apģērba un makšķerēšanas inventāra izvēlē, uzsākot mušiņmakšķerēšanas gaitas, kā arī centīsies piemānīt mazajā upē mītošo zivi.