Mans mīlulis

Mans mīlulis

Sestdienās 20.30 kanālā ReTV

Jauns raidījums tiem, kuri vēlas uzzināt par mūsu labāko draugu - dzīvnieku dažādo pasauli, par viņu īpašībām, sajūtām un raksturiem.

Raidījums “Mans mīlulis” no 30. marta, katru sestdienas vakaru, plkst. 20.30 kanālā ReTV.

Raidījumā tiksimies ar visdažādākajiem mīluļiem, iepazīsim ne tikai viņus, bet arī viņu saimniekus. Protams, dosim vērtīgus padomus kā parūpēties par savu labāko draugu un kļūt par visatbildīgāko un rūpīgāko saimnieku pasaulē.

Šajā ceļojumā ar Tevi dosies kopā raidījuma vadītāji Edgars Varaņickis un ļoti atjautīgais suns Hūberts jeb, kā viņu mīļi iesaukuši ikdienā - Hūbis. Hūberts ir pusotru gadu jauns, skaists un ļoti gudrs borderkollijs, kuram patīk būt uzmanības centrā. Viņš arī lielā mērā arī diktēja filmēšanas procesu un gadījās pa kādam kuriozam, kuru atklāsim raidījuma pirmajā sērijā. Savukārt viņa pārinieks Edgars šim visam mēģinās pielāgoties un atzīst, ka, lai arī ikdienā pieradis darboties vienatnē, kopā ar Hūbertu viņi būšot lieliska komanda. Edgars arī atzīst, ka viņam no bērnības esot bijusi tuva dzīvnieku pasaule un tāpēc piedalīties šādā raidījumā ir liels prieks.

Skaties raidījumu “Mans mīlulis” pirmizrādi, sestdien, 30. martā, 20.30 kanālā ReTV.