ReTV – informācijas līderis reģionos

ReTV ir viens no pieciem televīzijas kanāliem Latvijā, kas bez maksas pieejams visā valstī. ReTV piedāvā ziņas, izglītojošu un izklaidējošu saturu. Kanāla ReTV mērķis ir kļūt par primāro avotu reģionālo ziņu segmentā, aptverot ziņas no visiem Latvijas novadiem.

ReTV piedāvā visplašāko programmu par notikumiem Latvijā, par notikumiem katrā novadā. Vistuvākā televīzija katram skatītājam – ReTV. Sadzīviski notikumi, kā dzīvojam Latvijā – par ko pārdzīvojam, par ko priecājamies. Reģionālo televīziju sagatavotie Latvijas stāsti – precīzakās laika liecības, kā šodien izskatās Latvijas novadi. Kā ir dzīvot Latvijā? Un kādēļ šeit izvēlas dzīvot arvien vairāk ārzemnieku?

Visa Latvija Tavā ekrānā!

ReTV

  • Purva 12a, Valmiera, LV-4201
  • redakcija@retv.lv
  • +371 2010 8900

Logo

Rekvizīti

  • SIA “VIDZEMES TELEVĪZIJA”
  • Reģ. numurs: 44103061809
  • Juridiskā adrese: Purva iela 12a, Valmiera, LV - 4201
  • Luminor Bank AS Latvijas filiāle
  • Kods: RIKOLV2X
  • Konta Nr. LV62RIKO0002013181997

Informācijas pārklājumu nodrošina

    

    

Ingemārs Vekteris
Ingemārs Vekteris

Valdes priekšsēdētājs

E-pasts: ingemars.vekteris@retv.lv

Elīna Leimane
Elīna Leimane

Vadītāja

E-pasts: elina.leimane@retv.lv

Reinis Bajors
Reinis Bajors

Programmas redaktors

E-pasts: reinis.bajors@retv.lv

Dana France
Dana France

Ziņu dienesta vadītāja

Mob: 20108900
E-pasts: dana.france@retv.lv

Elīna Lapiņa
Elīna Lapiņa

Ziņu producente

E-pasts: elina.lapina@retv.lv

Andris Jurga
Andris Jurga

Publicitātes vadītājs

E-pasts: andris@retv.lv

Annija Beitiņa
Annija Beitiņa

Biroja vadītāja

E-pasts: annija.beitina@retv.lv

Solvita Stara
Solvita Stara

Ziņu moderatore

E-pasts: solvita.stara@retv.lv

Oskars Brasliņš
Oskars Brasliņš

Ziņu moderators

E-pasts: oskars.braslins@retv.lv

Santa Baumane
Santa Baumane

Žurnāliste, moderatore

E-pasts: santa.baumane@retv.lv

Toms Bergs
Toms Bergs

Moderators

E-pasts: toms.bergs@retv.lv

Aiga Vendeliņa-Ēķe
Aiga Vendeliņa-Ēķe

Žurnāliste

E-pasts: aiga.vendelina@retv.lv

Laura Jansone
Laura Jansone

Žurnāliste

E-pasts: laura.jansone@retv.lv

Sandra Zariņa
Sandra Zariņa

Žurnāliste (VTV Madonā)

E-pasts: sandra.zarina@vtv.lv

Ramona Zariņa
Ramona Zariņa

Žurnāliste (VTV Madonā)

E-pasts: ramona.zarina@retv.lv

Elīna Upīte
Elīna Upīte

Žurnāliste

E-pasts: elina.upite@retv.lv

Santa Ādamsone
Santa Ādamsone

Žurnāliste

E-pasts: santa.adamsone@retv.lv

Lotārs Zariņš
Lotārs Zariņš

Žurnālists

E-pasts: lotars.zarins@retv.lv

Kristiāna Mellupe
Kristiāna Mellupe

Žurnāliste

E-pasts: kristiana.mellupe@retv.lv

Dace Siliņa
Dace Siliņa

Žurnāliste

E-pasts: dace.silina@retv.lv

Gonda Porniece
Gonda Porniece

Žurnāliste (Kurzemes TV)

E-pasts: gondatv@gmail.com

Emvats Mosakovskis
Emvats Mosakovskis

Operators

E-pasts: emvats.mosakovskis@retv.lv

Mārtiņš Balka
Mārtiņš Balka

Operators

E-pasts: martins.balka@retv.lv

Reinis Žagariņš
Reinis Žagariņš

Operators

E-pasts: reinis.zagarins@retv.lv

Klāvs Skrastiņš
Klāvs Skrastiņš

Operators

E-pasts: klavs.skrastins@retv.lv

Kalvis Krūmiņš
Kalvis Krūmiņš

Operators

E-pasts: kalvis.krumins@retv.lv

Arturs Gruzdiņš
Arturs Gruzdiņš

Operators

E-pasts: arturs.gruzdins@retv.lv

Elvis Cāzers
Elvis Cāzers

Operators (VTV Madonā)

E-pasts: elvis.cazers@retv.lv

Mareks Ēķis
Mareks Ēķis

Video montāža

E-pasts: mareks.ekis@retv.lv

Uģis Brālēns
Uģis Brālēns

Datordizains

E-pasts: ugis.bralens@retv.lv

Dita Torstere-Stepīte
Dita Torstere-Stepīte

Režisore

E-pasts: dita.torstere@inbox.lv

Mārcis Gailums
Mārcis Gailums

Ētera inženieris / Montāža

E-pasts: marcis.gailums@retv.lv

Keita Loreta Kronberga
Keita Loreta Kronberga

Ētera inženiere

E-pasts: keita.kronberga@retv.lv

Lauma Vilciņa
Lauma Vilciņa

Video montāža

E-pasts: lauma.vilcina@retv.lv

Ligita Nagle
Ligita Nagle

Reklāmas projektu vadītāja

Mob: 26463568
E-pasts: ligita.nagle@retv.lv

Līga Kāposta
Līga Kāposta

Reklāmas projektu vadītāja

Mob: 27769058
E-pasts: liga.kaposta@retv.lv

Katerina Tjutjunnika
Katerina Tjutjunnika

Reklāmas projektu vadītāja

Mob: 29651558
E-pasts: kate@retv.lv

Evija Jirgensone
Evija Jirgensone

Reklāmas projektu vadītāja

E-pasts: evija.jirgensone@retv.lv

Ainārs Narutavičus
Ainārs Narutavičus

Reklāmas projektu vadītājs

E-pasts: ainars.narutavicus@retv.lv