Skip to main content
Atlasīt pēc reģiona

Kā atpūsties, kad aukstums kniebj degunā

16. janvāris 2025
ReTV

Cilvēki vēro ziemas ainavu no Zilākalna skatu torņa platformas.
Foto: ReTV

Straujiem soļiem pienākusi noslēdzošā raidījuma „Brīvdienas sākas tagad!” ziemas sezonas epizode, kurā Keita un Elīna beidzot sagaidījušas īstu ziemas pasaku – spīd saule, koki ir apsniguši un arī aukstums nedaudz kniebj degunā!

 

Un, ņemot vērā, ka šādas ziemas dienas mums šosezon nav bijušas daudz, meitenes ieplānojušas to izbaudīt arī pie dabas – pirmā brīvdienu pieturvieta Zilākalna skatu tornis. Tur Keitai un Elīnai ne tikai aizrausies elpa no skaistās ziemas ainavas, kuru vērot no 38,3 metru augstuma, bet arī uzzinot, ka izrādās pats Zilaiskalns ir trešais stāvākais „kalns” Latvijā. Jāpiezīmē gan, ka tikai no vienas puses. No kuras? To noskaidro epizodē.

 

Kad atpūta dabā izbaudīta, laiks iestiprināties, lai pietiktu spēks nākamajiem brīvdienu galamērķiem. To Keita un Elīna nolēmušās darīt kafejnīcā „Pizza-Bar”. Bet kas atpūtniecēm vēl ieplānots? Ja jau brīvdienas tiek pavadītas Valmieras pusē, tad noteikti jāatvēl laiks nelielai kultūras devai un jāapmeklē atjaunotais Valmieras teātris. Pēc nelielas ekskursijas un iepazīšanās ar teātra jaunumiem, Elīna ar Keitu izvēlējušās baudīt izrādi „Romeo un Džuljeta”, jo kas gan ir skaistāks par mīlestību, vai ne!?

 

Tā vien liekas, ka brīvdienas bijušas tik piepildītas un ar to arī tās varētu beigties, bet, nebūt ne! Tālāk ceļš ved uz Igauniju uz Fra Mare Thalaso SPA, lai pavisam kārtīgi varētu ļauties mierpilnai atpūtai. Keitai šī nav pirmā reize Fra Mare Thalaso SPA, tiesa šoreiz meitenes uzsvaru liks ne tik ļoti uz SPA zonu, bet gan uz jogas centra piedāvātajām nodarbībām.

 

Ļauj, lai raidījums “Brīvdienas sākas tagad!” kalpo kā tavs brīvdienu ceļvedis – “Brīvdienas sākas tagad!” katru ceturtdienu 20.25 kanālā ReTV. Un, kas zina, varbūt ar Elīnu un Keitu tiksimies atkal kādos citos piedzīvojumos!

Saistītās birkas