Armanda Tripāna raidījuma “REZERVĒTS” jaunā sezona no 8.jūnija kanālā ReTV

Ar jaunu sezonu atgriežas žurnālista Armanda Tripāna raidījums “REZERVĒTS”. Par brīvību kā darbības vārdu, par karogu, kuru likt nevis nelikt, par nāvi, no kuras nebaidīties un cilvēkiem, kurus celt nevis locīt. Šis raidījums ir saruna pašam ar sevi – sadzirdēt tos jautājumus kurus bail uzdot un par kuriem kaunēties. “REZERVĒTS” ir raidījums par mums latviešiem – kā iztaisnot muguras un stipriem būt. Raidījuma “REZERVĒTS” jaunā sezona no 8.jūnija ceturtdienās 21.25 kanālā ReTV, ar atkārtojumu sestdienās 19.00 un svētdienās 11.00. 

Žurnālista Armanda Tripāna autorraidījums “REZERVĒTS”, kas iepriekš savu auditoriju sasniedza Youtube.com, tagad tā viesus aicina runāt par aktuālām, drosmīgām tēmām kanālā ReTV, kuras ierasts noklusēt – nāve, nauda, kauns, vardarbība, atkarības, slava, politika, ticība, naids, mīlestība un citas. Kādam šī saruna “aci pret aci”, iespējams, šķitīs nepieklājīga, zaimojoša vai pat nedaudz lecīga, bet tā vedinās pievērst uzmanību faktam, ka dzīve nav perfekta un spēks, kas liek mainīties uz augšu, slēpjas katrā pašā.

“Es vēlos izprast un ieraudzīt mūsu sabiedrības spoguli. Šeit nav vietas koķetērijai vai glaimiem, bet gan ciešai sarunai par procesiem sabiedrībā, kara kontekstā, reliģijas un dieva aspektā, izglītības nozīmīgumā un mūsu pašu patriotismā,” – Armands Tripāns.

“REZERVĒTS” nav šovs. Tā ir tieša un atklāta saruna ar cilvēku – kurš veido mūsu sabiedrības domu, ir bijis piemērs vai arī sabiedriski aktīvs, no kura iedvesmoties, izprast, izzināt un ņemt piemēru. 

“Šo raidījumu ar kolēģiem veidojam ar periodiku ik pa diviem gadiem. Mēs aicinām uz sarunu tos, kuri atstāj nospiedumus mūsu dzīvēs un kuri, mūsuprāt, ir piemēri. “REZERVĒTS” ir kļuvis par spēcīgu sarunu raidījumu Youtube platformā, ģenerējot 2,1 miljonu skatījumu. Tieši tāpēc mums bija svarīgi sasniegt tos, kuri ikdienā kā primāro patērē TV platformu,” – Armands Tripāns.

Jaunās sezonas pirmajā raidījumā saruna ar uzņēmēju un Eiropas gada cilvēku Latvijā – Reini Pozņaku. Epizodes pirmizrāde 8.jūnijā 21.25 kanālā ReTV.

Publicitātes attēli (foto: Valdis Kauliņš)


Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par raidījuma "REZERVĒTS" saturu atbild SIA "VIDEO FACTORY".

#SIF_MAF2023