LDDK biedru sapulcē lems par Gorkša iecelšanu ģenerāldirektora amatā

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) biedru sapulcē trešdien lems par Kaspara Gorkša kandidatūru organizācijas ģenerāldirektora amatam, teikts LDDK publiskotajā informācijā.

LDDK norāda, ka trešdien notiks LDDK biedru sapulce, kuras ietvaros LDDK biedri diskutēs ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV), finanšu ministru Arvilu Ašeradenu (JV) un ekonomikas ministri Ilzi Indriksoni (NA) par Latvijas ekonomikas transformācijas un uzņēmējdarbības jautājumiem, kā arī lems par LDDK organizācijas darbības jautājumiem, tostarp ģenerāldirektora amata kandidāta apstiprināšanu.

LDDK biedru sapulces pirmā stunda tiks veltīta diskusijai ar Ministru prezidentu, finanšu ministru un ekonomikas ministri par Latvijas ekonomikas transformācijas, Latvijas tautsaimniecības konkurētspējas un uzņēmējdarbības vides problēmjautājumiem, īpaši akcentējot Latvijas uzņēmumu konkurētspēju un eksportspēju.

Savukārt LDDK biedri otrajā sapulces daļā balsos par Gorkša kandidatūru LDDK ģenerāldirektora amatam.

LDDK biedru sapulce notiks hibrīdformātā, ar iespēju piedalīties sapulcē klātienē, kā arī pieslēdzoties "Zoom" platformā.

Gorkš, kurš iepriekš bija Latvijas Futbola federācijas prezidents, šobrīd ir Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas izpilddirektors.  

Jau vēstīts, ka konkursā uz LDDK ģenerāldirektora amata vakanci tika iesniegts 51 pieteikums. 

Tāpat ziņots, ka līdzšinējo LDDK ģenerāldirektori Līgu Meņģelsoni (AS) 2022.gada decembrī apstiprināja veselības ministres amatā.

No 14.janvāra LDDK valdes locekles un ģenerāldirektores pienākumus veic līdzšinējā ģenerāldirektores vietniece politikas plānošanas un administratīvajos jautājumos Ilona Kiukucāne.

LDDK ir nacionāla līmeņa darba devēju pārstāvis un sociālekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam. LDDK misija ir veidot Latvijas uzņēmējdarbību atbalstošu vidi, veicinot uzņēmēju konkurētspēju un pārstāvot darba devējus sociālā dialoga ietvaros nacionālā, Eiropas Savienības un starptautiskā līmenī.Foto: Evija Trifanova/LETA