REZERVĒTS

REZERVĒTS

Svētdienās 20.00 kanālā ReTV

Armanda Tripāna raidījums “REZERVĒTS”. Par brīvību kā darbības vārdu, par karogu, kuru likt nevis nelikt, par nāvi, no kuras nebaidīties un cilvēkiem, kurus celt nevis locīt. Šis raidījums ir saruna pašam ar sevi – sadzirdēt tos jautājumus kurus bail uzdot un par kuriem kaunēties. “REZERVĒTS” ir raidījums par mums latviešiem – kā iztaisnot muguras un stipriem būt.

Žurnālista Armanda Tripāna autorraidījums “REZERVĒTS”, kas iepriekš savu auditoriju sasniedza Youtube.com, tagad tā viesus aicina runāt par aktuālām, drosmīgām tēmām kanālā ReTV, kuras ierasts noklusēt – nāve, nauda, kauns, vardarbība, atkarības, slava, politika, ticība, naids, mīlestība un citas. Kādam šī saruna “aci pret aci”, iespējams, šķitīs nepieklājīga, zaimojoša vai pat nedaudz lecīga, bet tā vedinās pievērst uzmanību faktam, ka dzīve nav perfekta un spēks, kas liek mainīties uz augšu, slēpjas katrā pašā.

“Es vēlos izprast un ieraudzīt mūsu sabiedrības spoguli. Šeit nav vietas koķetērijai vai glaimiem, bet gan ciešai sarunai par procesiem sabiedrībā, kara kontekstā, reliģijas un dieva aspektā, izglītības nozīmīgumā un mūsu pašu patriotismā,” – Armands Tripāns.

“REZERVĒTS” nav šovs. Tā ir tieša un atklāta saruna ar cilvēku – kurš veido mūsu sabiedrības domu, ir bijis piemērs vai arī sabiedriski aktīvs, no kura iedvesmoties, izprast, izzināt un ņemt piemēru.

Publicitātes attēli (foto: Valdis Kauliņš)
Skaties raidījumu portālā "retv.lv"Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par raidījuma "REZERVĒTS" saturu atbild SIA "VIDEO FACTORY".
#SIF_MAF2023