Skip to main content
Atlasīt pēc reģiona

Negaisa dēļ pārtrūkst deju lielkoncerts “Es atvēru Laimas dārzu” vakarā

11. jūlijs 2025
LETA, retv.lv

Liels dejotāju pulks stadionā, kas klāts ar ūdeni no lietus, tribīnes ar skatītājiem fonā.

“Tehnisku iemeslu dēļ” piektdienas vakarā priekšlaicīgi tika pabeigts tautas deju lielkoncerts “Es atvēru Laimas dārzu” Daugavas stadionā, apstiprināja Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Ertmane.

 

Koncerts sākās plkst.18, bet jau īsi pēc plkst.19 pārtrūka elektrība un pazuda muzikālais pavadījums. Skaņas apraide pazuda neilgi pēc spēcīgāka zibens spēriena.

 

Sīkāki skaidrojumi, kādu “tehnisko iemeslu dēļ” koncerts pārtrūcis, nav sniegti, bet skatītāji, “saglabājot mieru”, tika aicināti pamest stadionu.

 

Kā novēroja ReTV, pirms koncerta pārtraukšanas koncerta dalībniekus nebaidīja arī lietusgāzes, jo uzstāšanās turpinājās par spīti slapjajiem laikapstākļiem.

 

Deju lielkoncertā bija plānoti vairāk nekā 17 000 dejotāji no 808 kolektīviem. Lielkoncerta programmā bija iekļautas 23 dejas, kuras veidojuši 20 dažādu paaudžu horeogrāfi.

Saistītās birkas